NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:FREE BLUES BAND & GOŚCIE – URODZINY SZEFA!


Koncert Hall    21:00 • 16.05.2014

Wstęp: 10zł


Zapraszamy na specjalny koncert urodzinowy z okazji urodzin szefa klubu jak i zespołu Free Blues Band!

Tym razem na scenie pojawią się gościnny muzycy, których nazwiska będziemy zdradzać stopniowo na łamach naszych stron. Po koncercie przewidziane wspólne jam session!

 

 

GOŚCIE SPECJALNI KONCERTU:

 

Krzysztof Niewirowski - energiczny wokalista znany z takich grup jak Free Blues Band czy Tea Time Boogie. Obecnie współpracuje także z Teatrem Polskim! 

 

 

 

Krzysztof Baranowski - ceniony pianista, kompozytor i aranżer, od lat związanym ze szczecińskimi scenami teatralnymi – Teatrem Kameralnym i Teatrem Polskim. 

 

 

 

Krzysztof Szmatłoch  - gitarzysta basowy związany z grupą Free Blues Band i obecnie Vinders. Na codzień znakomity okulista i pozytywny człowiek ;-)

 

 

Kamil Żuchowski - gitarzysta basowy, który współpracowal z grupą Free Blues Band przez wiele lat oraz iNNymi. Nadal bardzo namiętnie oddaje się pasji gry na gitarze basowej, pomimo brutalnej codzienności życia.

 

 

Marcin Osiecki - perkusista znany ze współpracy z wieloma zespołami, także przelotnie we Free Blues Bandzie.

 

 

Jakub Fiszer - perkusista znany ze wspołpracy z takimi zespołami jak: Free Blues Band, Big Fat Mama, Chango.

 

 

Marian Malcherek - współzałożyciel zespołu Free Blues Band, gitarzysta znany z takich projektów jak Cotton Fields.

 

 

Jerzy Jędra (JERRY) - weteran perkusji, znany z zespołów Jerrys Hole Band czy Lost in Blues. Obecnie gra z zespołem The Jammos!

 

 

 

 

 

O ZESPOLE:


Grupa bluesowa grająca juz ponad 30 lat muzykę pełną ekspresji, która łączy w sobie elementy rythm’n'bluesa, soul, funky i niektórych obszarów jazzu. Założona przez braci Andrzeja i Mariana Malcherków w końcu 1979r. Na swym koncie ma tytuły laureatów z praktycznie wszystkich festiwali muzyki rockowej i bluesowej organizowanych w Polsce od 1983r. Poza programem autorskim w repertuarze posiada także brawurowo wykonywane utwory J.Hendrix’a oraz Deep Purple . Zespół używa oryginalnych organów Hammonda na ,których gra jako jedyna w Polsce, przedstawicielka płci pięknej Agnieszka Malcherek.

 

Aktywnie koncertowała jako zespól towarzyszący z Tadeuszem Nalepą, Stanem Skiby i Leszkiem Cichońskim, Carlosem Johsonem ,Janem “Izba” Izbinskim czy też ze Sławkiem Wierzcholskim. Grali także z Taj Mahalem, Chrisem Farlowe ( Colosseum), Steve Morsem i Ianem Paice’m (Deep Purple).  Otwierali koncerty Deep Purple, Johna Scofielda, Johna Mayala, The Animals oraz Johnnego Wintera.

 

 Poza tym regularnie od 20 lat w jeden z piątków każdego miesiąca dają koncert w firmowym klubie Free Blues Club w Szczecinie.

 

Sklad zespolu:

Andrzej Malcherek - guit. voc.

Agnieszka Malcherek - hammond organ

Bartosz Jurgiel - bass guit.

Michał Słowiński- drums

 

www.freebluesband.pl

 

 «« powrót