NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:THE JAMMOS I PRZYJACIELE - z okazji 1 urodzin zespołu!


Koncert Hall    21:00 • 07.06.2014

Wstęp: 10zł / 5 zł studenci


The Jammos i przyjaciele – specjalny koncert z okazji 1 urodzin zespołu!

 

W sobotę 7 czerwca 2014 r. o godz. 21 zapraszamy na muzyczne świętowanie z zespołem Jammos. Pierwszy rok działalności grupy uczcimy smakowitym muzycznym wieczorem z udziałem zaproszonych gości, którzy wykonają z nami część utworów. Zabieramy Was w muzyczną podróż w kilku klimatach muzycznych – od bluesa, przez soul, R&B, reggae, aż po rocka. Rozbujamy Was w żywiołowym stylu, abyśmy wspólnie mogli celebrować naszą małą rocznicę. Bądźcie z nami podczas tego wieczoru we Free Blues Clubie!

Więcej szczegółów wydarzenia, przykładowe nagrania z naszych koncertów i informacje o zespole znajdziecie na facebookowym profilu grupy: https://www.facebook.com/TheJAMMos

 

The Jammos to muzyka inspirowana brzmieniem lat 60/70, swobodnie czerpiąca z różnych gatunków i tworząca melodie, które zostają w głowie. Opieramy się na autorskich kompozycjach, sporadycznie wykonując nasze interpretacje utworów legendarnych twórców zza oceanu.
Nazwa zespołu jest związana z jego genezą – nasz skład to efekt licznych muzycznych spotkań scenicznych w ramach klubowego jam session.

 

 

YouTube:

http://youtu.be/cl5lawFSi-k

 

http://youtu.be/0ZQW1oHG4A0 - I Love You More Than You'll Ever Know«« powrót