NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:SUGARPIE & THE CANDYMAN (ITA)


Koncert Hall    20:00 • 23.04.2017

Wstęp: 45 zł przedsprzedaż / 55 zł w dniu koncertu / 40 zł studenci i uczniowieSwing lat 30., prosto ze słonecznej Italii! W nowym składzie!

 

Prosto ze słonecznej Italii, już po kollejny we Free Blues Clubie! Jeśli przegapiłeś poprzednie koncerty, teraz masz okazję to nadrobić! Unikalna okazja, by usłyszeć dynamiczne swingowe wersje hitów wykonawców takich jak The Beatles, Queen, Led Zeppelin, Guns N' Roses, Van Halen czy Prince, w połączeniu z własnymi, utrzymanymi w konwencji lat 30. kompozycjami.

 

Na czele zespołu stoi znakomita wokalistka "Sugar Pie" Lala Ferrari, obdarzona wspaniałym głosem wprost stworzonym do takiej muzyki!  Wspomagana jest przez utalentowanych instrumentalistów, którzy czują ducha lat 30. Występy zespołu to dokładnie przygotowane show, gdzie dopracowany jest każdy szczegół. Oprócz brzmienia odwzorowane są także stroje z epoki, z wielką dbałością o szczegóły.

 

Koncert Sugar Pie & The Candyman zawsze jest gwarancją znakomitej zabawy. Charyzma jaką odznacza się wokalistka była już często przedmiotem zachwytów zarówno krytyki, jak i publiczności. Naturalny kontakt z publicznością w połączeniu z umiejętnościami całego zespołu pozwala cieszyć się fascynującym połączeniem tego, co najlepsze zarówno w muzyce lat 30., jak i dzisiejszej.

 

Skład:

"Sugar Pie" Lala Ferrari - wokal

Jacopo Delfini - gitara cygańska, chórki

Renato Podestà - gitara jazzowa, chórki

Claudio Ottaviano- gitara basowa

 

Roberto Lupo – perkusja

 

WWW:

http://www.sugarpieandthecandymen.com/

 

http://www.myspace.com/thesugarpiethecandyman

 
«« powrót