NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:BUBLICZKI - BALKAN NIGHT FEVER vol. 2


Koncert Hall    21:00 • 10.11.2017

Wstęp: I pula - 20 zł / II pula - 30 zł


KUP BILET PRZEZ INTERNET - KLIKNIJ TUTAJ

 

BALKAN NIGHT FEVER vol. 2 czyli 10 urodziny BUBLICZKÓW i 7 lat WBM!

 

BUBLICZKI i Warsaw Balkan Madness wracają po raz kolejny! Najgłośniejsza bałkańska banda i najniebezpieczniejszy DJ w Polsce ponownie razem przemierzają największe miasta w naszym kraju. Co po nich zostanie? Jak mawiał klasyk - szkło i dym! Dodać należy: kurz, destrukcję, utraconą godność, chrypę, obrzęk rąk, odciski i ogromnego kaca o poranku.

 

 

 

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

 

BUBLICZKI to 7 osobowa grupa hulaszczo – muzyczna z kaszubskim rytmem i zachodniopomorskim zadęciem. Od 10 lat banda Bubliczków miesza bałkańską energię, cygański spontan i żydowską aurę z polską i kaszubską treścią. Grając na największych scenach world music w Polsce, sieją spustoszenie i postrach wśród wszystkich amatorów bałkańskiego groove’u. Mają na koncie długogrający krążek pod sugestywnym tytułem „Opaa!” wydany w 2010 roku. W tym samym roku, zespół stworzył muzykę do spektaklu Łódzkiego Teatru „Pinokio”, pt „Historia Występnej Wyobraźni” na podstawie prozy Brunona Schulza. W krótkiej historii zespołu nie zabrakło oskarów i innych zaszczytów. W 2008 roku II miejsce na Mikołajkach Folkowych, w 2009 I miejsce na Nowej Tradycji (Festiwal Polskiego Radia) to najważniejsze dla zespołu wyróżnienia na rodzimej scenie folkowej. We wrześniu 2013 panowie wydali drugi krążek pt. „Trubalkan” który zdobył III miejsce w konkursie Folkowy Fonogram Roku programu 2 Polskiego Radia. W 2016 świat zadrżał z chwilą pojawienia się nowej turbo płyty pt. TURBOFOLK!

 

Skład:

Mateusz Czarnowski -syntezator marszczony, gardło główne

Michał Czarnowski- złóbcoki, sztućce, gardło pomocnicze

Marek Kubiszyn – róg pasterski

Krzysztof Kowalczyk – kij, sexysaxo

Fabian Kubiszyn – puzon

Piotr Bruski – prostopadłościan, blachy

Artur Pacak – złóbcoki wielki


WWW: https://www.facebook.com/Bubliczki/

 

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★

 

 

 

 

 

WARSAW BALKAN MADNESS to przede wszystkim radość…. radość która płynie prosto z magicznych melodii i rytmów muzyki Europy południowo-wschodniej. Bogate dziedzictwo cygańsko-słowiańskiej kultury półwyspu bałkańskiego zostaje przeniesione w XXI wiek. Szybkie partie trąbek i innych „dęciaków” skonfrontowane są z klubowymi beatami a przejmujące brzmienia skrzypiec czy akordeonów okraszone głębokim i pulsującym bassem. Tradycja i folk spotyka eklektyczną estetykę świata współczesnej muzyki. To roztańczony świat pełen beztroskiej zabawy, niczym w filmach Kusturicy. Każdy występ to wyjątkowy performance cechujący się wielką żywiołowością oraz spontanicznością. Łączy ze sobą elementy muzyczne jak i wizualne.

 

 

 

 «« powrót