NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:KONCERT FLAMENCO – CIEŚLEWICZ / CARDENAS / MONJE (POLSKA / HISZPANIA)


Koncert Hall    21:00 • 27.01.2018

Wstęp: 35 zł przedsprzedaż / 45 zł w dniu koncertu / 35 zł studenci


KUP BILETY TUTAJ!

 

Koncert muzyki flamenco w najlepszym wydaniu czyli śpiew, taniec, gitara oraz wspaniali wykonawcy w sobotni styczniowy wieczór w szczecińskim Free Blues Club. Zapraszamy!

 

Wraz z Barbarą Cieślewicz na scenie pojawią się akompaniatorzy z Hiszpanii - śpiewak flamenco Juan Cardenas oraz gitarzysta Valle Monje.

Widzowie po raz kolejny zobaczą taniec flamenco w najróżniejszych jego odsłonach.

Będzie tango, rumba, alegria, buleria. Wszystko z wykorzystaniem rekwizytów. Będzie można posłuchać nowoczesnych interpretacji klasycznych utworów hiszpańskich na gitarę. Pokaz jest bardzo oryginalną i widowiskową formą show, która pokazuje historię, energię oraz ideę flamenco w pigułce.

 

Barbara Cieślewicz - profesjonalna tancerka i nauczycielka flamenco z Berlina. Instruktorka w Flamencostudio Amparo de Triana w Berlinie. Pochodzi z Żar. Była uczennicą najbardziej znanej w Hiszpanii szkoły flamenco w Sevilli, która kształci przyszłych tancerzy (Fundacion Cristina Heeren - Escuela de Arte Flamenco). Od wielu lat koncertuje z hiszpanskimi muzykami na polskich i niemieckich scenach: Filharmonii Zielonogorskiej, Konzertsaal Burg Beeskow, Botanische Nacht Berlin, Festival Flamenco Instituto Cervantes Berlin. Ma na koncie także liczne występy w telewizji niemieckiej. Prowadzi warsztaty tańca w Żarach i Görlitz.

 

Juan Cardenas - śpiewak flamenco z Puebla de Cazalla niedaleko Sevilli, z miasteczka o wielkich tradycjach flamenco. Śpiewa od najmłodszych lat, występuje na międzynarodowych scenach z artystami z Hiszpanii, Niemiec oraz Rosji.

 

Valle Monje - gitarzysta flamenco urodzony i wychowany w dzielnicy cygańskiej Santiago w Jerez de la Frontera w Andaluzji. Syn słynnego śpiewaka flamenco Luisa Monje Vargas"el Peluca". Już w wieku 3 lat zaczął grę na gitarze. Od wielu lat wybitny instrumentalista i nauczyciel.

 

WWW: https://barbara-flamenco.com/«« powrót