NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:VAUDEVILLE ETIQUETTE (USA)


Koncert Hall    21:00 • 12.10.2018

Wstęp: 50 zł przedsprzedaż / 60 zł w dniu koncertu


KUP BILET TUTAJ!

 

Psychodeliczny folk rock z Seattle! Po raz drugi w Free Blues Club!Vaudeville Etiquette to grający rocka zespół z Seattle. Magnetyczny, prowokujący i dynamiczny z głębokimi korzeniami i klasyczną rockową chemią. Pomyśl: Stevie Nicks i Ryan Adams na popijawie z The Allman Brothers.


Duet wokalny - Tayler Lynn i Bradley Laina poznali się w college'u i zaczęli współpracować, gdy zdali sobie sprawę, że tak samo mocno uwielbiają płytę The Rolling Stones „Exile on Main Street”. Zaczynali jako duet grający koncerty w Seattle, następnie szybko przekształcili się w wyśmienity rockowy kwintet, który stale buduje swoją bazę fanów grając w legendarnych klubach, salach koncertowych i na festiwalach w USA i Europie.


Vaudeville Etiquette był wystąpił na łamach wielu mediów: USA Today, CMJ, PASTE, Relix, KEXP, Yahoo! Music, American Songwriter, No Depression, Vinyl District i inne, włączając Seattle Times, które nazwało zespół „Jasną, nową twarzą muzyki Seattle”. Ich piosenki pojawiają się na playlistach Spotify, iTunes oraz w sieciach Starbucks na całym świecie.Długo wyczekiwana płyta "Divisions" ma się ukazać na całym świecie 6 lipca 2018.«« powrót