NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:DENISE KING & TONY MATCH TRIO - KIEDY JAZZ SPOTYKA SOUL


Koncert Hall    21:00 • 10.11.2018

Wstęp: Jesienna promocja! Bilety: 39 zł / 10 zł uczniowie i studenci


KUP BILET TUTAJ! JESIENNA PROMOCJA BILETY 39 ZŁ

UCZNIOWIE I STUDENCI: WSTĘP 10 ZŁ (PRZY WEJŚCIU NA KONCERT)

 

KIEDY JAZZ SPOTYKA SOUL

Jazz i soul na najwyższym poziomie!

 

Głos Denise King – bardzo wyrafinowany, swingujący, czasami smutny i atłasowy, doskonale sprawdza się w jazzowych i soulowych standardach wzbogaconych o barwę bluesa i gospel. Razem z Tonym Matchem stworzyli program, w którym utwory ery wielkiego solu, wsparte solidnym funkiem i R&B, który zachwyca słuchaczy na całym świecie!

 

Denise King urodziła się i wychowała w Filadelfii. To przyjaciele przekonali ją, że ma głos, z którym śmiało może prezentować swoje umiejętności nie tylko w domowym zaciszu, ale także na poważnych jazzowych scenach. Pewnego wieczoru, podczas koncertu w filadelfijskim Zanzibar Blue, Denise spotkała Dextera Wansela – muzyka, aranżera, producenta i dyrektora Philadelphia International Records. Dzięki temu spotkaniu nawiązała się niezwykła zawodowa współpraca trwająca już 20 lat! A Denis koncertuje w klubach w Filadelfii, Nowego Jorku, Paryża, a także w Turcji, Brazylii, Afryce, Niemczech i Japonii.

 

Tony Match – muzyk, producent, aranżer. Zaangażowany w wiele projektów, których nie sposób ograniczyć do muzyki tylko jazzowej. Gra też soul, funk, a do jego muzycznych przyjaciół zaliczyć można Richarda Galliano, Kurta Ellinga, Gonzalo Rubalcaba czy zmarłego w zeszłym roku Charliego Hadena. Nagrywał zarówno dla mniejszych awangardowych wytwórni, ale też gigantów pokroju Deutsche Grammophon i Universal.

 

Skład:

Denise King - wokal

Sergio di Gennaro - instrumenty klawiszowe

Marco Piccirillo - akustyczny bas

Tony Match - perkusja«« powrót