NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:RUST


Koncert Hall    21:00 • 24.11.2018

Wstęp: 20 zł przedsprzedaż / 25 zł w dniu koncertu


KUP BILET TUTAJ!

 

Oldschool’owe rockowe brzmienie!

 

Muzyczną działalność pod szyldem RusT muzycy z Poznania po raz pierwszy podkreślili na początku bieżącej dekady wydając własnym sumptem dwa minialbumy: „...leaves the message...” oraz „...is calling”. Pochodzący z EP I utwór „That's All You've Got” błyskawicznie sprawił, że zespół zaistniał w świadomości odbiorców w całej Polsce. W tym samym czasie jako jedyny polski zespół RusT zakwalifikował się do MTV European Music Awards w Belfaście, gdzie dotarł do finałowej czwórki międzynarodowej stawki artystów. Od wiosny 2012 koncertowa odsłona RusT doprowadziła zespół do zajęcia m.in. I miejsca na Festiwalu w Jarocinie, wygranej w eliminacjach do Woodstocku i zagrania na półmilionowej imprezie Jurka Owsiaka – Przystanku Woodstock.

 

Przez ponad dwa lata czując się jak ryba w wodzie muzycy RusT, podbijali sceny w całym kraju, przygotowując się do premiery wydawniczej debiutanckiego albumu "White Fog".

 

Premiera albumu "White Fog" przypadła na listopad 2014 roku nakładem niezależnej wytwórni Good Time Records przy dystrybucji Universal Music Polska. Album został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez media, jak i publiczność zgromadzoną na kilkudziesięciu koncertach podczas trasy "White Fog Leads Me Tour" promującej krążek.

 

W sieci ukazały się dwa video single do utworów "White Fog" i "Mary Jane".

 

Do końca 2016 roku zespół promował swój debiutancki album zarówno podczas trasy "White Fog Leads Me Tour 2015", jak i regularnych koncertach na kilkudziesięciu scenach w kraju i za granicą m.in. Orange Warsaw Festival 2015 (PL), Rock in the Barn Festival 2015 (FR), Fête de la Musique 2015 (D), Masters Of Rock Festival 2016 (CZ), BASH 2016 showcase (D) oraz supportując m.in. Blues Pills (SWE), Airbourne (AUS), The Answer (IRL), Rival Sons (USA), Triggerfinger (BE), MUSE. (UK), Demian Band (ESP), John Porter (UK), Debbie Davis (USA), Dog Eat Dog (USA), The Brew (UK), Jarosław Śmietana (PL), Acid Drinkers (PL), TSA (PL).

 

Skład zespołu:

Michu Przybylski - wokal

Majkel Gołąbek - gitara

Marcin Zimmer - bas

Jakub Martuzalski - perkusja

 «« powrót