NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:CHEVY


Koncert Hall    21:00 • 01.12.2018

Wstęp: 25 zł przedsprzedaż / 35 zł w dniu koncertu


KUP BILET TUTAJ!

 

CHEVY to muzyka serca, pełna szczerych słów, prawdziwych historii.

 

Nagrania pierwszego albumu Chevy dobiegają końca i jesienią krążek trafi do rąk fanów. W związku z wydarzeniem zespół planuje odwiedzić kilka miast w Polsce, w których zaprezentuje materiał z płyty i nie tylko. Pojawi się wiele niespodzianek w postaci ważnych dla zespołu coverów nawiązujących do szerokich inspiracji Chevy. Będą nowe piosenki, nowe aranżacje, ale na pewno nie zabraknie najbardziej lubianych autorskich kompozycji. Zapraszamy na męskie opowieści w melodyjnym, rockowym wydaniu.

 

CHEVY - muzyka serca, pełna szczerych słów, prawdziwych historii. Już drugi singiel - "Król", został nominowany jako Przebój Roku 2017 według Antyradia, a chwilę później, dzięki tysiącom głosów, grupa została wybrana Zespołem Roku 2017 w plebiscycie ogólnopolskiego portalu muzycznego Fabryka Zespołów. Chevy to przede wszystkim nastrojowe, bardzo klimatyczne koncerty, w których najważniejszy jest przekaz, bliskość ze słuchaczem. Co kilka miesięcy do sieci trafia kolejny singiel zespołu. Do tej pory w produkcji kolejnych utworów pomagały i pomagają znakomite osobistości, jak Andrzej Puczyński, Tomasz Kasprol Kasprzyk, Tomasz Zed Zalewski czy Andrzej Karp. Jesienią 2018 na rynek trafi debiutancki album zespołu.

 

Chevy powstało w 2016 roku z inicjatywy wokalisty Łukasza Drapały - znanego z zespołu Chemia - oraz gitarzysty Tomka Jóźwiaka (Ukeje, My Riot itd.). W skład Chevy wchodzą również basista Maciej Cierlecki i perkusista Marcin „Martinez" Prążyński.

 

 

Skład zespołu:

Łukasz „Luke” Drapała - wokal, gitary

Tomasz „T.J.” Jóźwiak - gitary

Maciej Cierlecki - bas

Marcin „Martinez” Prążyński - perkusja, perkusjonalia

 

WWW: https://www.chevyband.pl/

 «« powrót