NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:CHEMIA


Koncert Hall    21:00 • 08.12.2018

Wstęp: 30 zł przedsprzedaż / 35 zł w dniu koncertuPo półtorarocznej przerwie Łukasz "Luke" Drapała wraca do zespołu Chemia!

 

Współpraca Chemii z Drapałą to czas największych sukcesów zespołu i wokalisty. Z tej okazji muzycy postanowili ponownie przywitać się z publicznością!

 

Oprócz znanych "Hero", czy "She" na koncercie usłyszmy nowe utwory zapowiadające nowy materiał, który swoją premierę będzie miał jesienią 2018 roku.  Powrót Drapały do Chemii odbił się szerokim echem wśród fanów zespołu i wywołał bardzo entuzjastyczne reakcje.

 

Chemia to warszawski hardrockowy band który powstał w 2010 roku z inicjatywy Wojtka Balczuna. Ostatni krążek Chemii "LET ME" został wydany 18 września 2015 roku. Album pełen energetycznych riffów, które rewelacyjnie sprawdzają się podczas koncertów, powstał we współpracy z legendarnym producentem Mike’em Fraserem, który nagrywał i miksował takie zespoły, jak Led Zeppelin, Metallica, AC/DC czy Aerosmith. Płytę w całości zaśpiewał Łukasz "Luke" Drapała. W Europie zespół promował LET ME występując u boku zespołu SKINDRED. Chemia odwiedziła UK, Holandię, Niemcy, Szwecję, Danię, Włochy, Austrię, Szwajcarię oraz Czechy. Grupa dwukrotnie koncertowała w legendarnych miejscach w Hollywood, Los Angeles, USA w 2014 roku w Hard Rock Cafe oraz w 2017 roku The Viper Room. Chemia supportowała w Polsce takie gwiazdy jak Guns'n'Roses, Deep Purple, czy Red Hot Chilli Peppers. W 2016 roku został wybrany zespołem roku według słuchaczy Antyradia.

 

Skład zespołu:

 

Luke Drapala - wokal

Wojtek Balczun - gitara

Adam Kram - perkusja

Maciek Papalski - gitara

Blazej Chochorowski - bas

 

 «« powrót