NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:JETBONE (SE)


Koncert Hall    21:00 • 15.03.2019

Wstęp: 40 zł przedsprzedaż / 50 zł w dniu koncertu


KUP BILET TUTAJ!

 

Funky Rock ‘n’ Roll ze Szwecji!

 

Jetbone to zespół grający funky Rock 'n' Rolla z Sundsvall w Szwecji. Korzenie ich stylu leżą w starym dobrym stylu lat 60. i 70. Istnieją od 2008 roku i od tego czasu przygotowują swoją specjalną mieszankę groove'u i southern rocka. Spotkali sie już w szkole średniej, gdzie wszyscy przyszli członkowie interesowali się dobra muzyką i utalentowanymi zespołami. Mieszając swoje różnorodne zainteresowania stworzyli własny styl składający się z roztańczonych gitar, dzikiej perkusji, krzyczących organów i funkowego basu z dodatkiem melodyjnych wokali.

 

 

 

 

Zespół składa się z Alina Riabouchkina na wokalu i gitarze, Gustava "Gurtena" Sjödina na wokalu i basie, Sebastiana Engberga na gitarze, Tobiasa Bengtssona na klawiszach i Albina Lindera na perkusji.

 

Jetbone nagrał nowy album - "Magical Ride", który został wydany w Europie przez wytwórnię Rootsy Music 16-tego września 2016. Album ten jest pełen muzycznej różnorodności, która oddaje to jak graja na żywo, kiedy to dołącząją do nich czasem różne chóry, perkusjonaliści i sekcje dęte.

 

 

 

Jetbone odbywał trasy po Hiszpanii, Rosji, Szwecji i zagrał ponad 300 koncertów. Supportował takie zespoły  The Temperance Movement (UK), Electric Boys (USA) i Sator (Szwecja). Doświadczenie, zgranie oraz miłość do muzyki uczyniła Jetbone kandydatem na jeden z najbardziej utalentowanych zespołów rockowych ze Skandynawii.

 

Skład:

Gurten Sjödin - Vocals, Bass

Alin Riabouchkin - Vocals, Guitar

Sebastian Engberg - Guitar

Tobias Bengtsson - Organ/Piano

Albin Linder - Drums


 

 

Więcej o Jetbone znaleźć można na stronach:

http://jetbone.se

https://www.facebook.com/jetbonemusic

 

 

 

 

 

 

 «« powrót