NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:OSIEMNASTKA STONEROSES


Koncert Hall    21:00 • 09.11.2018

Wstęp: 20 zł / 15 zł uczniowie i studenciOsiemnastka STONEROSES!

 

STONEROSES kończy osiemnaście lat! Wiek zobowiązuje! Czas na spojrzenie w kierunku dojrzałości, dlatego zapraszamy na dojrzały koncert w pełni pełnoletniego zespołu. Z tej okazji zespół przygotował dla Was kilka nowych - dojrzałych - AKUSTYCZNYCH aranżacji! Oprócz klasycznego brzmienia hard rockowych numerów, zaprezentują także rockowe klasyki w wersjach unplugged. Brzmi ciekawie?

 

Zespół STONEROSES tworzą muzycy grający na co dzień różnorodną muzykę, ale to właśnie miłość do muzyki hardrockowej połączyła ich siły w jeden silny organizm, który na koncertach daje z siebie wszystko. Grupa wypracowała swój styl i warsztat na setkach koncertów plenerowych i klubowych, niejednokrotnie poprzedzając koncerty takich gwiazd jak np. Ira.

 

W repertuarze zespołu znajdują się niezapomniane hity jak „Stairway to heaven” Led Zeppelin, „Highway star” Deep Purple, „Here I go again” Whitesnake, „Sweet child o`mine” Guns` n Roses i wiele innych. Koncert STONEROSES jest niezapomnianym przeżyciem oraz podróżą do czasów gdzie muzyka rockowa królowała w rozgłośniach radiowych.

Nie może Was zabraknąć!

 

Skład zespołu:

 

Michał Pertkiewicz - wokal

Paweł Urbaniak - gitara

Jarek "Jery" Igielski - bas

Grzegorz Ziółkowski - klawisze

Sławek Buksik - perkusja

 «« powrót