NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:LEIF DE LEEUW BAND (HOLANDIA)


Koncert Hall    21:00 • 05.04.2019

Wstęp:Najlepszy gitarzysta blues-rockowy Beneluxu!

 

Leif de Leeuw, młody, utalentowany gitarzysta oraz dwukrotny zdobywca nagrody dla młodych talentów Sena Young Talent Guitar Award (w 2009 i 2013), wraz z zespołem tworzy przystępną, ale trudną do opisania muzykę.

 

Słychać w niej wpływy Blues Rocka, Funku, Soulu, Piosenki Autorskiej i Rocka Symfonicznego, co pozwoliło im wygrać prestiżową nagrodę  Dutch Blues Challenge pod koniec 2014 roku oraz European Blues Award w kategorii ‘Najlepszy zespół 2015’ ,a Leif został wybrany najlepszym blues (rockowym) gitarzystą z Beneluxu w marcu 2016 i 2017!

 

 

 

Zespół grał na wielu festiwalach tego lata. Były to takie festiwale jak: Sziget na Węgrzech, Rockwell Open Air w Niemczech, Ribs & Blues and Haarlem Jazz w Holandii, Blues ‘n’ Jazz w Szwajcarii i wiele innych!

 

 

Z okazji Record Store Day (22 kwietnia 2017) zespół wydał nowy singiel ‘until better times’: https://open.spotify.com/track/1QB0HpFpxAoducuA8X4crQ

 

22 października ukaże się płyta ‘until better times’

 

 

Jan Akkerman zaprosił Leifa de Leeuwa na concert z okazji swoich 70 urodzin, by pograć piosenki zespołu FOCUS. Link do wideo: https://youtu.be/WMsEmXTvqOY


 

 

 

Skład:

Leif de Leeuw – gitara

Britt Jansen - Śpiew, gitara

Tim Koning - perkusja

Boris Oud - gitara basowa

 «« powrót