NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:Hip Hop Festival


Koncert Hall    21:00 • 20.01.2010

Wstęp: 5 zł


HIP HOP NIGHT EVENT - 20.01.2010  FREE BLUES CLUB

 

Wszyscy artyści mający zagrać 20.01.2010 we Free Blues Clubie pochodzą ze Szczecina lub okolic, tworząc tzw. lokalną scenę hiphopową. Niektórzy z nich ponadto udzielają się aktywnie na bitwach fristajlowych na terenie całego kraju...


            Największym autorytetem w tej dziedzinie jest Roka, uchodzący za jednego z najlepszych fristajlowców w województwie. Roka ostatnio wydał także swój debiutancki solowy album zrealizowany w profesjonalnym studiu nagraniowym tj.: SPONTAN STUDIO. Więcej info o nim na:

http://www.myspace.com/roka90

 

Raszu jest organizatorem bitew fristajlowych i różnego rodzaju koncertów. Realizuje ponadto dźwięk w swoim studiu nagraniowym - NO LIMIT i jest raperem mającym na swoim koncie kilka zagranych koncertów razem z jego kolegą ze składu - Jaworem. Planuje wydać płytę w marcu 2010 r.
Więcej informacji o artyście na:

http://www.myspace.com/raszunwp

 

Lsk & Majtedas to duet dwóch mc, realizujących wspólną płytę, na której odpowiedzialny za bity będzie Lsk - uznany producent ze Stargardu Szczecińskiego. Jeśli chodzi o Majtedasa jest on jednym  z lepszych fristajlowców na terenie tego samego miasta.  Oboje reprezentują Chaos Records.  Więcej o nich na:
http://www.myspace.com/lskprod i http://www.myspace.com/majtedas

 

Truskull to grupa tzw. starych wyjadaczy. Pomimo swoich wysokich umiejętności, jakie prezentują, wciąż jest o nich zdecydowanie za cicho. Grupa ta grała już koncerty przed największymi gwiazdami polskiej sceny a Jimmy był także prowadzącym ważnych wydarzeń hiphopowych w Szczecinie.  Grupa Truskull prowadzi swoją stronę internetową.  

Więcej informacji na:  http://www.truskull.com/

 

KaPeWu (Żelu, Toki Tox) & Carter to trzej raperzy, których cechują energiczne koncerty. Mimo młodego wieku, mają oni już w tej kwestii całkiem spore doświadczenie a i tak je stale poszerzają.  Żelu startuje także w bitwach fristajlowych. Więcej info o nich znajdziecie na: http://www.myspace.com/kartkipelnewersow

 

Grx / Muchosz i Enes to, raperzy, którzy działają w Szczecińskim Podziemiu. Nie jest o nich głośno, mimo że bardzo dobrze znają się na tym, co robią. Enes wydał w 2009 r. swoje demo w profesjonalnej, jakości, na którym prezentuje swój materiał z przełomu trzech lat a Grx i Muchosz tworzą razem pod banderą wspólnego studia, którego założycielem jest Grx...

 

Wszystkie składy miały już styczność z różnego rodzaju mniejszymi  lub większymi koncertami, nagrywają swoje materiały w profesjonalnej, jakości korzystając z pomocy różnych realizatorów dźwięku, wykorzystując przystosowane do tego sprzęty itd., Jeśli chcesz zobaczyć, co ci ludzie potrafią zapraszam 20.01. do Free Blues Club..

 

 


«« powrót