NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:CarPets & Raggafaya - Urodziny Miłosza


Koncert Hall    21:00 • 12.02.2010

Wstęp: 10 zł , 5 zł studenci


Urodzinowa impreza Miłosza organizowana przy współpracy z EXTREME HOUSE

Tego dnia poleją sie " Miłoszówki".

Wystąpią:

Nazywają się CarPets, co oznacza kiwające główkami samochodowe pieski.

CarPets'ową muzykę cechuje różnorodność brzmienia, styl jest mieszanką gatunków (Rap-Core/Funk/Rock), co określane jest jako CrossOver - połączenie różnych styli. Oprócz żywych instrumentów ich muzyka wzbogacona jest dodatkowo dźwiękami z gramofonów i sampli. Od strony wokalnej możecie się spodziewać zarówno Rapu jak i śpiewu (niekiedy w mocniejszym wydaniu), a także BeatBox.

Inspiruje ich muzyka artystów będących przedstawicielami bardzo zróżnicowanych nurtów muzycznych. Zespól powstawał przez długi czas, po wielu trudach udało im się znaleźć odpowiednich ludzi, czujących i potrafiących odnaleźć się w tej stylistyce. CarPets'owej muzyki nie należy oceniać słuchając tylko jednego utworu, gdyż koncepcje są bardzo różnorodne.

Starają się by ich twórczość odbiegała od przyjętych schematów i zyskiwała jak najwięcej świeżości brzmienia. Obecnie ich najważniejszym celem jest nagranie demo. Aby się przekonać jaka energia tkwi w CarPets'ach zapraszamy na koncerty!!! 

Strona zespołu: www.myspace.com/carpetsband

 

RAGGAFAYA powstał na początku 2007 roku by łączyć reggae z hip-hopem, lecz dzięki różnorodnym zainteresowaniom muzyków go tworzących, teraz muzyka grupy to energiczna mieszanka reggae, ska, dancehallu i rocka. Największym osiągnięciem zespołu jest zwycięstwo w konkursie na Ostróda Reggae Festival 2007.

Debiutancka EPka Raggafaya pt. "Bongoizm" została dołączona do ósmego numeru czasopisma Free Colours.

Skład:
Hauka - vocals, keyboards
Enzym - vocals
Chill - vocals
Shaggy - guitar
Maciek - bass
Punktak - drums

www.myspace.com/raggafaya


«« powrót