NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:SPRINT BAND - Specjalnie na Dzień Kobiet !!!!


Koncert Hall    21:00 • 06.03.2010

Wstęp: 15 zł , 10 zł studenci


Sprint Band to zespół, który powstał w maju 2003 roku. Inspiracją założenia grupy był wspaniały i zaskakujący występ włoskiej orkiestry wojskowej, która podczas I Festiwalu Orkiestr Dętych i Big Bandów w Łobzie, pokazała że można równocześnie grać i biegać. Stąd wziął się pomysł na założenie zespołu i nadanie mu nazwy "SPRINT BAND " (czyli grający w biegu).

Opracowaliśmy własny program, który potocznie nazwaliśmy „show".
Jest to połączenie układów tanecznych, biegania, jazdy na rowerach z muzyką łączącą różne fragmenty znanych i lubianych przez wszystkich utworów.
Koncertując po Europie z Łobeską Orkiestrą Dętą mieliśmy okazję pokazać swoje show w takich krajach jak: GRECJA, LITWA, ŁOTWA, ESTONIA, CHORWACJA, WĘGRY, FRANCJA i wiele innych.

Po wielu występach, które zostały entuzjastycznie przyjęte przez publiczność, postanowiliśmy stworzyć również repertuar koncertowy, wykonywany na scenie.
Składa się on m.in. ze znakomitych polskich i zagranicznych przebojów, w oryginalnych i własnych aranżacjach.
 
W ciągu ostatnich  lat zagraliśmy ponad 100 koncertów. Występowaliśmy m.in. z takimi gwiazdami jak: IN GRID, IRA, SZYMON WYDRA, LESZCZE, PAPA DANCE.
Ciepło wspominamy koncerty na PROMIE POLONIA ,w ZAMKU KSIĄŻĄT POMORSKICH w Szczecinie i na EUROPEJSKIM ZLOCIE MORSÓW - MIELNO 2008r., a także w porannym występie w programie " KAWA CZY HERBATA" emitowanym w TVP 1.
 
Jako jedyny zespół muzyczny na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego Sprint Band reprezentował nasz region podczas Dni Województwa
Zachodniopomorskiego w Poznaniu , Wrocławiu i Katowicach.


«« powrót