NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:FUCKTORY


Koncert Hall    21:00 • 26.02.2010

Wstęp: 15 zł , 10 zł studenci


Głogowsko - nowosolska formacja FUCKTORY została założona w 2007 roku przez GRZESIA PODEMSKIEGO (drum's), znanego z WERNERA czy LORDA, nowosolskich zespołów rockowych. Dołączyli do niego głogowianie Zbigniew Sieradzki (bass) i Piotr Frąszczak (Guitar). Poszukując smaczków hard - rock'n'rollowej muzy trafili oni na HORACA, Krzysztofa Horkę (voc.) i w tym momencie zespół odnalazł swoją własną energię. Grupa zagrała wiele lokalnych koncertów, ale dopiero po występie na nowosolskim SPRING ROCK FESTIVAL w 2008 roku dostali mocnego kopa do dalszej egzystencji, ponieważ zajęli wówczas pierwsze miejsce.

W międzyczasie ukazało się demo zespołu nagrane w Nowej Soli. Rok 2008 to rok zmian. Zespół opuszcza Zbigniew Sieradzki, a zastępuje go Marek Dyk, postać, która wypełniła brakujące ogniwo w zespole. W nowym składzie FUCKTORY gra następną serie koncertów i zalicza jeleniogórską LIGĘ ROCKA, gdzie kwalifikują się do finału, co dopinguje do dalszej pracy.

Dużo czasu spędzonego w studio zaowocowało płytą "Atramentem łzami i krwią" doskonale przyjętą na rynku muzycznym, która jest promowana w trasie koncertowej po miastach zachodniej Polski.

Skład zespołu:
Krzysztof 'horacy' Horka- Vocal,
Piotr Frąszczak -Gitara,
Marek Dyk -Bass,
Grzegorz Podemski - Bębny


«« powrót