NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:The HEALERS!!! (USA)


Koncert Hall    21:00 • 21.11.2010

Wstęp: 20 zł , 15 zł studenci


W poniedziałkowe popołudnie 1999 roku Kevin Chisholm odebrał nieoczekiwany telefon, który miał naznaczyć początek kolosalnych zmian w jego muzycznej karierze. Wokalista jego nowego blues bandu - The HEALERS! - właśnie oznajmił, że odchodzi, na niecałe 24 godziny przed pierwszą sesją nagraniową zespołu. Wszystko było już zaplanowane, terminy koncertów ustalone...

Godzinę później, działając w desperacji, Kevin wrzuca ćwierćdolarówkę do automatu w budce telefonicznej i wykręca numer do nowojorskiego wydawnictwa. Następnego dnia ukazuje się takie oto ogłoszenie: „POSZUKIWANY: wokalista bluesowy na występy w mieście Nowy York". Dwa dni później wiadomość pozostawiona na poczcie głosowej Kevina: „HEY, mówi Thomas Buck-Nasty... właśnie dotarłem do Nowego Yorku... oddzwoń... to właśnie MNIE szukałeś!"
 
Chcieliśmy Państwu przedstawić jedynego w swoim rodzaju "Thomas'a Buck-Nasty". Thomas jest prawdopodobnie najlepszym Bluesowym wokalistą, którego kiedykolwiek usłyszycie. Jest amerykańskim bluesmanem z krwii i kości, prawdziwym showmanem ! (Nie pozwoli wam, abyście go nie pokochali.)
We wczesnych latach 80'tych Thomas nagrywał z zespołem "Thomas Buck-Nasty Band". Później wybrał się w trasę z legendarną grupą "The Coasters", która to trwała przez kolejnych 20 lat.
Teraz Thomas występuje ze swoją pierwszą wielką miłością czyli The HEALERS! Ktokolwiek doświadczy występu Thomasa na żywo, potwierdzi, że jest on spektakularną osobowością sceniczną.
 
Podstawą wybuchowej muzycznej mieszanki The HEALERS! jest wokalista Thomas Buck-Nasty ze swoimi korzeniami soul i gospel oraz dwóch muzyków wywodzących się z rockowych klimatów - gitarzysta Kevin Chisholm i basista Dean Zucchero, którzy swoimi licznymi występami nie bez powodu zasłużyli sobie na reputację zespołu o najmocniejszym bluesowym brzmieniu!
 
Zapraszamy na jedyne i niepowtarzalne show - nasze koncerty odwiedzają wszyscy... nawet gwiazda muzyki pop - Prince - po jednym z ostatnich ubiegłorocznych występów nabył 6 płyt HEALERSów i rzucił na pożegnanie, że „będzie wszystkim opowiadał o The HEALERS!"
 
www.myspace.com/thehealersnyc
http://www.thehealersnyc.com/pages/bio.aspx«« powrót