NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:Raventary & Allside


Koncert Hall    21:00 • 24.04.2010

Wstęp: 15 zł , 10 zł studenci


RAVENTARY

Szczeciński zespół powstały w 2008 roku. Zmotywowani by stworzyć nowy styl, brzmienie oraz dotrzeć do jak największej liczby słuchaczy.

 

ALLSIDE powstał w Szczecinie na początku października 2008r. po to by odstawić wszystko (ALL) na bok (SIDE) dla wysublimowanej ROCKOWEJ nuty, której kierunek przyjęliśmy. To silniejsze od nas samych i gdyby nie muzyka, codzienność nudziłaby nas do łez.


Rockowa formacja ALLSIDE nie bierze jeńców, a scena jest naszym drugim domem, czego dowiedliśmy już na koncertach. Zespół nie zamierza się oszczędzać, a argumentem na scenie będzie melodyjny i mocny wokal Rafała Daroszewskiego, śpiewającego z wielką charyzmą. Do tego z pokaźnych lampowych wzmacniaczy uderzą soczyste gitarowe dźwięki i melodyjne sola nietypowego zestawienia Gibsona Pawła Marcinkiewicza i Fendera Krzysztofa Krasińskiego. Natomiast, żeby wszystko było osadzone i „na punkt" w sekcji udzielą się Marcin Granatowski na basie i Łukasz Kowalów na perkusji.

Oprócz AUTORSKICH kompozycji zespołu na koncertach można usłyszeć covery takich znakomitości jak U2, Green Day, Queen, Michael Jackson, Audioslave, Him, Pearl Jam, Red Hot Chili Peppers... i wiele innych.

 


«« powrót