NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:Prowokacja Klasy B + Jam session


Koncert Hall    21:00 • 05.05.2010

Wstęp: 5 zł , muzycy i studenci wstęp wolny


Zespół "Prowokacja Klasy B" to nowa grupa założona przez doświadczonych muzyków znanych z niezależnej sceny szczecińskiej.

Adam Dudek - gitara, VOCAL

Brał udział w licznych koncertach klubowych i plenerowych w Polsce i zagranicą. Zespoły w których występował dzieliły scenę z takimi wykonawcami jak: Stan Borys, Raz Dwa Trzy, Lao Che, Jamal.
Uczestniczył w kilkudziesięciu sesjach nagraniowych. Współpracował z producentami i realizatorami odpowiedzialnymi za płyty: Myslovitz, Lady Pank i Łez. Jego muzyka był wielokrotnie prezentowana w mediach (PR 3 Polskiego Radia, Radio Koszalin, RDC Warszawa). Był parokrotnie wysoko oceniany jako gitarzysta na łamach pisma "Teraz Rock". W dyskografii posiada trzy single radiowe oraz album 
wydany przez firmę płytowa Ars Mundi. W latach 2008-2009 grał w zespole Skambomambo.

Kuba May - perkusja

Był perkusistą laureatki "Szansy na sukces" i "Idola" - Karoliny Szarubki. Od 2007 roku Gra w grupie "Skambomambo". Zespół uczestniczył w programie TVP 4 Nowa Generacja oraz w wielu audycja w lokalnych mediach. Wstępował w Niemczech, we Francji, na Ukrainie, w Szwecji, w Rosji i całej Polsce.
Zagrał ponad 1000 koncertów. Niektóre z nich to: Fama, Jarocin Festiwal, Pepsi Vena Music Festival, Przystanek Woodstock 1998. Brał udział w wielu koncertach emitowanych na żywo mediach. Jako perkusista sesyjny wziął udział w kilkunastu sesjach nagraniowych.

Michał Bierwiaczonek - BAS

W latach 2008-2009 Juror Festiwalu Młodych Talentów "Gramy". Kontrabasista szczecińskiej orkiestry jazzowej "Just Big-Band". Wspołpacował z wieloma projektami związanymi z muzyką rozwywkawą i poważną (m. in. z Chórem Kameralnym Akademii Rolniczej w Szczecinie).

http://www.myspace.com/prowokacjaklasyb

 


«« powrót