NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:EXCES + support THE BLUES WAY


Koncert Hall    21:00 • 04.06.2010

Wstęp: 15 zł / 20 zł w dniu koncertu


The Blues Way, Początki zespołu sięgają zimy 1999 roku. Wówczas pierwotny skład zespołu stanowili Wojtek i Maciek Herdzik oraz Seweryn Lewandowski grający na instrumentach klawiszowych. W roku 2004 do wspólnego grania dołączył Kuba Herdzik.Właściwa historia zaczęła się jednak w roku 2008, gdy do zespołu dołączył grający na gitarze Marcin Szczuchniak. Przez kolejne dwa lata zespół spotykał się na próbach wykonując utwory instrumentalne. Na początku roku 2010 do zespołu dołączył wokalista Mariusz Zarzeczny. Obecnie zespół pracuje nad własnym materiałem. Muzyka zespołu to wypadkowa muzycznych fascynacji jego członków i oscyluje wokół Bluesa i Rocka. 

Skład zespołu: 
Mariusz Zarzeczny - wokal , harmonijka ustna 
Marcin Szczuchniak - gitary 
Kuba Herdzik - gitary 
Maciej Herdzik - perkusja 
Wojciech Herdzik - bas 
Seweryn Lewandowski - instrumenty klawiszowe

 

EXCES to rockowo bluesowe trio, którego założycielem i liderem jest 
Krzysztof "Jary" Jaryczewski legenda polskiej sceny rockowej, 
założyciel, lider oraz pierwszy wokalista kultowej formacji Oddział 
Zamknięty. Obecnie zespół promuje swoją nową płytę "EX" . Rok 2010r jest rokiem szczególnym dla Krzysztofa Jaryczewskiego, obchodzi on 50 urodziny oraz 30 lecie pracy twórczej.

Zespół często zapraszany jest również do udziału w koncertach oraz inicjatywach dotyczących profilaktyki uzależnień, Krzysztof Jaryczewski od kilku lat z oddaniem popiera tego typu akcje, również realizując swój autorski program z zakresu profilaktyki uzależnień "Twoje życie Twój wybór".

 

 


«« powrót