NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:SANDALESS i Transsexdisco


Koncert Hall    21:00 • 02.09.2010

Wstęp: 5zł studenci /10zł


SANDALESS

www.myspace.com/sandaless

Zespół Sandaless powstał w 1997 roku w Ełku, gdzie funkcjonuje do dziś. Jego obecny skład ukształtował się w 2006 roku:Krzysztof Laszkowski - wokal i gitara, Rafał Poniatowski - gitara solowa, Rafał Lemieszko - bas, Piotr Mikulski - perkusja.

W swojej karierze Sandaless zagrał ponad 300 koncertów w kraju i za granicą. Zespół brał udział w wielu znaczących festiwalach muzycznych zdobywając nagrody i wyróżnienia:

  • 45. KFPP Opole - Debiuty 2008 - Laureat

  • Wyróżnienie na festiwalu „Młode Wilki 2007"

  • Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu „Kierunek Olsztyn 2006"

  • Laureat „Malborskich Przeglądów Muzycznych 2004"

  • Jarocin Festiwal 2007

  • Hunter Fest 2006

  • Magia Rocka 4

  • alGlobe Bruckenfestival (Niemcy - Ludwigsfelde, Potsdam, Gubin)

  • Best Baltic Festival 2005 (Rosja - Kaliningrad)

  • Youth Culture Festival 2004(Rosja - Gwardejsk).

 

W roku 2006 została wydana EP "droga", a na utwór promujący płytę wybrane zostały "Wizję", do których nagrany został teledysk w reż. Jacka Kościuszko.

W tym samym roku zespół otzrymuje zaproszenie na płytę Piotra Kaczkowskiego "MiniMax pl 4", na której pojawia się utwór "XXX".

W 2008 roku Sandaless występuje podczas festiwalu w Opolu - koncert Debiuty - z utworem „Przetrwamy" do tekstu Wojciecha Młynarskiego. Piosenka została wykonana w autorskiej aranżacji zespołu. Utwór znalazł się w czołówce głosowania, zdobywając tym samym II wyróznienie.

8 czerwca 2009 roku ukazał się debiutancki album długogrający Sandaless - wydawnictwem Polskigo Radia. Na płycie gościnnie zagrali: Mateusz Pospieszalski, Marcin Pospieszalski, Marcin Pyciak.

 

sandales

 

TRANSSEXDISCO

 

Zespół transsexdisco intensywnie działa i koncertuje od czerwca 2007 roku. Muzyka transów to przede wszystkim rock, ale można się doszukać brzmień popowych z elektronicznym klimatem. Zespół tworzy czterech muzyków: Damian Lange odpowiedzialny za gitarę, śpiew jak i również za teksty i kompozycje, Krzysiek Napiórkowski gra na basie, Marcin Matyszewski na klawiszach, oraz Emil Walinowicz na perkusji. Zespół ma na koncie wiele wyróżnień na festiwalach i przeglądach, min. Jest laureatem Eko Union Of Rock w Węgorzewie 2009. Obecnie TSD rozwija swoje umiejętności i stara się przekazywać swoja muzykę innym. Powiększające się grono fanów pozwala na dość intensywne koncertowanie w coraz to dalszych rejonach kraju! Miastem gdzie TSD tworzy własną historie jest Olsztyn. „ Gramy tańczymy i wspieramy się nawzajem!" transybansytańczyć!!!!!!!!!!!

10 lipca 2010 roku ukazała się debiutancka płyta TSD - „Ultrachemia".

www.myspace.com/transsexdisco

 

Transsexdisco

 


«« powrót