NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:V URODZINY ZESPOŁU TIME TO EXPRESS Koncert zespołu TIME TO EXPRESS + GOŚĆ SPECJALNY: SŁAWEK UNIATOWSKI I BARTEK SZYMONIAK


Koncert Hall    21:00 • 13.11.2010

Wstęp: 15 zł / 20 zł w dniu koncertu, 15 zł studenci i przedsprzedaż) 20zł w dniu koncertu


 

V URODZINY ZESPOŁU TIME TO EXPRESS

Koncert zespołu TIME TO EXPRESS + GOŚĆ SPECJALNY:  SŁAWEK UNIATOWSKI I BARTEK SZYMONIAK

FREE BLUES CLUB

13 LISTOPADA (sobota) 2010, Godzina  21-sza.

Już 13 listopada w klubie Free Blues Club, w ramach ogólnopolskiej trasy koncertowej odbędzie się urodzinowy koncert formacji Time To Express. Do udziału w tym wydarzeniu zespół zaprosił wyjątkowych gości, wspaniałych wokalistów, finalistów III edycji  IDOl`a- Sławka Uniatowskiego i Bartka Szymoniaka, którzy wyjątkowo zagrają w duecie.

Zespół Time To Express poprzez to wydarzenie pragnie podsumować V lecie istnienia na rockowej scenie. Na koncercie urodzinowym muzycy zaprezentują utwory z debiutanckiej płyty „Traffic Life” a także piosenki pochodzące z drugiej płyty „Void In you” która ukaże się w lutym 2011 roku. Na scenie pojawią się także byli muzycy formacji….

Info:

Bartek Szymoniak - wokalista, beatboxer, skrzypek
Od 2008 roku wokalista reaktywowanego po latach kultowego zespołu Sztywny Pal Azji .Finalista programu Idol i  absolwent Wydziału Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu AM w Katowicach. Ma za sobą udział w wielu ważnych imprezach min. Festiwalu Sopot Top Trendy , z zespołem Sztywny Pal Azji
m.in. na Festiwalach Ryszarda Riedla w Tychach, Seven Festiwal w Węgorzewie, Bogdana Łyszkiewicza w Olsztynie/k. Częstochowy czy Taste of Polonia w Chicago a także specjalnych koncertach: dla TVP "Solidarni z Gruzją", Polsatu "20 lat wolności" w Warszawie czy innych  programach Tv. Współpracuje z wieloma czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej.


Sławek Uniatowski (11.05.1984 r ) wokalista, pianista
Finalista programu Idol (2 miejsce). Ma za sobą udział w wielu ważnych projektach muzycznych min. Cafe Fogg czy Polska Why Not? oraz współprace z czołowymi artystami polskiej sceny i nie tylko. Wystąpił w duecie z Marylą Rodowicz w piosence „Będzie to co musi być” i wylansował własne przeboje jak „Kocham Cię” czy "Wciąż jeszcze wierzę w nas". Współpracował ze Sławkiem Ciesielskim z Republiki, w zespole instrumentalnym Kije. Grał również z Adamem Nowakiem z zespołu Raz, Dwa Trzy, Jackiem Bończykiem i Mariuszem Lubomskim. Wystąpił na wielu festiwalach min.w Opolu i Sopocie (Top Trendy) i programach Tv. Obecnie lider, wokalista i pianista wlasnego zespołu Uniatowski Project.

Bilety w cenie 15 zł (w przedsprzedaży) i 20 zł w dniu koncertu (studenci 15 zł).

Bilety do nabycia od 20 października w klubie oraz:

  • Salon muzyczny FAN (ul. Św. Wojciecha 1)
  • Księgarnia Muzyczna BETKA (Centrum Handlowe Helios, Bolesława Krzywoustego 8-10)
  • Sklep muzyczny ROCKMAN (Wyszyńskiego 12)
  • Sklep muzyczny Music Planet (ul. Kostki Napierskiego 26)
  • Agencja Turystyczna "Migacz Travel" (ul. Bohaterów Warszaway 83)
  • Na oficjalnej stronie zespołu www.timetoexpress.com

Time To Express to rockowa grupa pochodząca z nadmorskiego Kołobrzegu jednakże, zespół zawiązał się w Gryficach i za początek powstania przyjmuje się jesień 2005 roku. Od momentu zaistnienia - już po kilku miesiącach intensywnych prób TIME TO EXPRESS został okrzyknięty Indywidualnością Muzyczną Europejskiego Tygodnia Młodzieży w Szczecinie i ramach nagrody zarejestrował swoje pierwsze demo zatytułowane: Time To Express E.P. które bardzo szybko spotkało się z dobrymi recenzjami i było prezentowane w Polskim Radiu Bis, Polskim Radio Szczecin i Polskim Radio Koszalin.

Po serii udanych koncertów oraz zmianie składu: Time To Express zarejestrował swoje drugie demo, które otworzyło zespołowi drogę do finału festiwalu Union Of Rock 2007 w Węgorzewie, gdzie na jednej scenie zagrał obok czołówki polskiego rocka jak i innych zagranicznych gwiazd (m.in. Dog Eat Dog i  Anathema). W tym samym roku zespół został laureatem festiwalu Rockowe Ogródki w Płocku, jednakże kluczowym momentem w krótkiej acz bogatej historii grupy, było zwrócenie na nią uwagi przez Piotra Kaczkowskiego z radiowej Trójki, który zamieścił utwór Tysiąc Nowych Dni na swojej składance Artyści Minimaxu, oraz Minimax Jarocin 2007 - składanka z finalistami festiwalu Jarocin 2007. W czerwcu  roku 2007 zespół zagrał w finale festiwalu Gramy 2007 w Szczecinie, zbierając bardzo dobre recenzje, co zaowocowało wydaniem utworu na festiwalowej płycie oraz sesją nagraniową w Polskim Radio Szczecin. Obecnie formacja Time To Express przygotowuje się do wydanie debiutanckiego albumu, który ukaże się 8 kwietnia 2009 roku, nakładem niezależnej wytwórni BIG BLUE RECORDS.

Płaszczyzna muzyczna po której porusza się zespół, czasem po omacku a czasem bardzo świadomie, jest osadzona w klimacie nowofalowej muzyki lat 80-tych, i niezależnej brytyjskiej sceny gitarowej lat 90-tych.Staramy się łączyć piękne melodie, z gitarowym rzężeniem, wpasowując je w dość rozbudowane kompozycje.

 


«« powrót