NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:ZFF (za fcześnie fstałem)


Koncert Hall    21:00 • 08.01.2011

Wstęp: 10 zł / 15 zł w dniu koncertu


 

Zespół ZA FCZEŚNIE FSTAŁEM działający w obecnej postaci powstał pod koniec 2008r. Założycielami byli bracia Michał Bydłosz (Gitara, Wokal) i Grzegorz Bydłosz (Bas).Ze Sławkiem Ułanem (Harmonijka) znali się z poprzednich projektów muzycznych, w których mieli okazję razem uczestniczyć. Za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych szybko pojawił się Marcin Kozłowski (Perkusja) i tym samym klocki bluesowej układanki zostały skompletowane.
Zespół swój pierwszy występ przed publicznością zaliczył 16-go maja 2009 roku. Od tego czasu rozpoczęła się powolna ekspansja polskiego, bluesowego rynku muzycznego.
Obecnie grupa koncertuje w największych klubach na terenie kraju takich jak: wrocławski klub "Alive" czy największy bluesowy klub w Polsce i jeden z większych w europie, szczeciński "Free Blues Club". Muzycy mają na swym koncie również udział w festiwalach takich jak: Sławski "Las Woda i Blues" czy w projekcie Henia Szopińskiego o nazwie "Blues Express" - Za Fcześnie Fstałem zagrało w pędzącym po torach wagonie niezapomniane 6 godzin bluesa w najlepszym wydaniu, przy temperaturze przekraczające 50 stopni !!
Muzycy mogą pochwalić się również supportem sław takich jak: "JAW RAW Blues Connection", "Kasa Chorych". Zespół rozpoczynał także trasę koncertową legendy bluesa Franka Moreya pochodzącego z Lowell w stanie Massachussets w USA.
Grupa nie stroni też od występów charytatywnych. Takim był np: występ na rzecz chorego na nowotwór mózgu Konrada Tarnowskiego z Kożuchowa, czy Kubusia z Nowej Soli. W przyszłym roku zespół planuje zagrać już po raz drugi dla Jurka Owsiaka w organizowanej przez ZSP 2 w Nowej Soli, Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Za Fczśnie Fstałem:

Michał Bydłosz - Gitara, Wokal
Sławomir Ułan - Gitara, Harmonijka
Grzegorz Bydłosz - Bas
Marcin Kozłowski - Perkusja

www.zafczesniefstalem.pl

info@zafczesniefstalem.pl

 «« powrót