NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:ANVILL - Młoda Nuta w ramach Floating Trippin Festival


Koncert Hall    21:00 • 30.03.2011

Wstęp: 5 zł / studenci PUM wstęp wolny, po koncercie jam session - wstęp wolny


ANVILL

start godz 20.00 wstęp 5 zł

Zespół powstał jesienią 2009 roku z inicjatywy członków byłej szczecińskiej grupy Heavy Water, gitarzysty Karola Tejchmana i perkusisty Marcina Ziółkowskiego. Jakiś czas później na gitarze dołączył do nas Kazik Kowalski. Trochę czasu zajęło poszukiwanie basisty, rzecz niełatwa w obecnych czasach. Udało się i w zespole powitaliśmy przedstawiciela młodszego pokolenia Karola Gącika. Wiosną 2010 roku wystąpiła u nas gościnnie znana szczecińska wokalistka Monika Załoga. Efekt zaskoczył wszystkich bardzo pozytywnie i w tym składzie rozpoczęliśmy pracę nad nowym materiałem. Na początku czerwca posadę basisty objął Robert Szajdecki. Jesienią 2010 zespół nagrał cztery utwory demo (do posłuchania na oficjalnej stronie). Aktualnie przygotowujemy się do sezonu koncertowego 2011.

Obecny skład:

Monika Załoga - wokal

Karol Tejchman - gitara, wokal

Kazik Kowalski - gitara

Robert Szajdecki - bas

Marcin Ziółkowski - perkusja 

oraz gościnnie: Karolina Wołyńska - skrzypce

 

informacje na http://www.myspace.com/anvillszczecin

 

 

 

MLODA NUTA

Zachęcamy młode, Szczecińskie talenty do pokazania się na klubowej scenie. Zapewniamy profesjonalną obsługę koncertu jak i reklamę w prasie.

Propozycje proszę przesyłać na adres biuro@freebluesclub.pl lub telefonicznie 091 485 31 61, codziennie po godz. 18.30

Relacja z ostatniego festiwalu na stronie: www.myspace.com/mlodanuta 

mloda nuta

 

JAM SESSION

start g.22, wstęp: wolny

Jam Session, czyli sceniczna improwizacja w klimatach blues, soul, funky i jazz! Chciałbyś pograć z innymi muzykami? Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego! Nie martw się o wzmacniacz, perkusje czy stage piano - klub zapewnia backline. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie oraz prosimy o kontakt uczestników Jam Session najlepiej przez profil Free Blues Club'u na www.facebook.com/FreeBluesClub

 

 

"FLOATING TRIPPIN' FESTIVAL - MLODA NUTA" 

to przegląd muzyczny skierowany do młodych zespołów. Jest jednym z projektów i założeń Floating Trippin'. Celem tego przeglądu jest wspieranie finalistów festiwalu m.in. poprzez udział w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych realizowanych w ramach projektu Floating Trippin' Festival. Koncerty konkursowe odbywają się w prestiżowym, szczecińskim klubie muzycznym Free Blues Club. Inicjatywa Młodej Nuty jest wspierana przez znany festival muzyczny „GRAMY” odbywający się co roku w Szczecinie.

Więcej informacji: www.myspace.com/mlodanuta 

floating trippin' festival


«« powrót