NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:SAD & HEAVEN - Młoda Nuta w ramach Floating Trippin Festival


Koncert Hall    20:00 • 02.03.2011

Wstęp: Młoda Nuta - 5zł / Jam Session - wstęp wolny


SAD

 

jesteśmy młodym zespołem na szczecińskiej scenie. Zespół nazywa się SAD (ang. Seasonal Affectiv Disorder czyli sezonowa depresja w wolnym tłumaczeniu). Nazwa ta odzwirciedla nasz a chyba raczej mój stan psychiczny podczas pisania tekstów i układania muzyki czyli raz dół a raz... Zespół powstał w lutym zeszłego roku a w pełnym ostatecznym składzie gramy od września. Nie jesteśmy profesjonalnymi muzykami po szkołach muzycznych poza wokalistką, która uczęszcza do takiej szkoły.Reszta zespołu zajmuje się na codzień ratowaniem ludzkiego życia w pogotowiu gdyż wszyscy pracujemy jako ratownicy medyczni. Co gramy? Chyba po prostu Rocka, w tym szerokim pojęciu wszystko się zmieści.

 

 

HEAVEN (FINALISTA FLOATING TRIPPIN' FESTIVAL 2010)

start g.20, wstęp: 5zł 

 

Zespół Heaven powstał siedem lat temu. Od tego czasu grupa zyskała spore doświadczenie muzyczne i sceniczne. Gusta muzyczne członków zespołu są bardzo różne, od soulu po ciężkie rockowe brzmienia,ale wspólnie grają muzykę reggae i jej okolice. Autorskie utwory są mieszaniną różnych gatunków muzycznych, co nadaje im niepowtarzalny charakter..  W repertuarze znajdują się zarówno własne utwory jak i covery takich zespołów jak MARIKA czy INDIOS BRAVOS. Aktualnie zespół pracuje nad nowymi kawałkami i szlifuje materiał, przed nagraniem studyjnym, które zaplanowane jest na 12 marca. Od niedawna zespół występuje w składzie wzbogaconym o jeden wokal. Pozytywny przekaz i skoczne melodyjne utwory to gwarancja dobrej zabawy.

Adres stony: www.heaven.org.pl

heaven

MLODA NUTA

Zachęcamy młode, Szczecińskie talenty do pokazania się na klubowej scenie. Zapewniamy profesjonalną obsługę koncertu jak i reklamę w prasie.

Propozycje proszę przesyłać na adres biuro@freebluesclub.pl lub telefonicznie 091 485 31 61, codziennie po godz. 18.30

Relacja z ostatniego festiwalu na stronie: www.myspace.com/mlodanuta 

mloda nuta

 

JAM SESSION

start g.22, wstęp: wolny

Jam Session, czyli sceniczna improwizacja w klimatach blues, soul, funky i jazz! Chciałbyś pograć z innymi muzykami? Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego! Nie martw się o wzmacniacz, perkusje czy stage piano - klub zapewnia backline. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie oraz prosimy o kontakt uczestników Jam Session najlepiej przez profil Free Blues Club'u na www.facebook.com/FreeBluesClub

 

 

"FLOATING TRIPPIN' FESTIVAL - MLODA NUTA" 

to przegląd muzyczny skierowany do młodych zespołów. Jest jednym z projektów i założeń Floating Trippin'. Celem tego przeglądu jest wspieranie finalistów festiwalu m.in. poprzez udział w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych realizowanych w ramach projektu Floating Trippin' Festival. Koncerty konkursowe odbywają się w prestiżowym, szczecińskim klubie muzycznym Free Blues Club. Inicjatywa Młodej Nuty jest wspierana przez znany festival muzyczny „GRAMY” odbywający się co roku w Szczecinie.

Więcej informacji: www.myspace.com/mlodanuta 

floating trippin' festival

 


«« powrót