NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:SNAKE CHARMER


Koncert Hall    21:00 • 28.05.2011

Wstęp: 10 studenci / 15 w dniu koncertu


 

SNAKE CHARMER

Ich muzyka to wybuchowa mikstura przyrządzona według najlepszych hardrockowych przepisów z lat 70-tych i 80-tych, ale podana bez sentymentów. Kipiąca od energii i emocji! Z ogniem. Dla fanów rocka to jazda obowiązkowa!

W  marcu 2008 utwór „Ślepa” zadebiutował na falach Programu III PR. Na przełomie 2008/2009 r.  wersję utworu Bruce’a Springsteena pt. „Born in the PRL” można było usłyszeć w kilku stacjach radiowych (polskie Radio Wrocław, Roxy FM, Trójka, Eska Rock, Radio Luz) oraz zobaczyć na Youtube (oglądalność przekroczyła pół miliona). Artykuły o zespole ukazały się w prasie (Gazeta Wyborcza, NIE, Newsweek, Fakt) oraz na głównych stronach portali internetowych (Onet, Interia, Gazeta.pl), wywiady z zespołem ukazały się w TVN 24, TVP 2.

Niedawno zespół  nawiązał współpracę z Teatrem Polskim w ramach premiery przedstawienia „Born In PRL”.

W lipcu 2009 r. zespół udanie wystąpił na festiwalu Hunter Fest, czego dowodem są pozytywne recenzje na Heavymetalowych portalach internetowych (min. Metal Mundus) i w czasopismach rockowych (min. Heavy Metal Pages i Hard Rocker).

Na koncie sukcesów grupy znajduje się  m.in.: Grand Prix Żaganiska 2006, Grand Prix Malborskiego Przeglądu Muzycznego 2006, Grand Prix festiwalu Rock Autostrada 2008, wyróżnienie płockich Rockowych Ogródków 2006, finał „Muzycznej Bitwy” Polskiego Radia Wrocław 2006 oraz II miejsce na Spring Rock Festiwal w Nowej Soli w 2008. Nasze nagrania znalazły się na płytach „Rockowe Ogródki” 2006, „WWW.ROCKOWA.PL” oraz „Muzyczna Bitwa PRW”.

Do dorobku zespołu należą dwie płyty: „Snake City” 2005 i „Całą noc” 2007.

 

Skład:                                                           

Adrian „Kura” Kurzyński – wokal                                      

Tomek Traczyński – gitara                                                   

Andrzej „Kefir” Juszczyk – gitara

Wojtek „Dżon” Rusnak – bas                                              

Kamil Filipczak – perkusja

 

www.snakecharmer.pl

www.myspace.com/snakecharmerpoland

http://www.youtube.com/watch?v=yJkpNOZgTPc

http://www.youtube.com/watch?v=KTICVg6VxPU

 «« powrót