NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:HoldStill - Młoda Nuta w ramach Floating Trippin Festival


Koncert Hall    20:00 • 23.03.2011

Wstęp: 5 zł / studenci PUM wstęp wolny, po koncercie jam session - wstęp wolny


HOLDSTILL

start g.20.00, wstęp: 5 zł / studenci PUM wstęp woln

"Historia holdStill zaczeła się na początku 2009 roku, kiedy to Andrzej „Deko” Junkiert postanowił powołać do życia coś zupełnie swojego. Wcześniej przez wiele lat ( od 2000 roku ) Andrzej zajmował się zarówno próbami okiełznania instrumentów perkusyjnych i gitarowych, lecz przede wszystkim zajmował się wokalistyką w różnych jej aspektach. Jego głos był zarówno krzykiem, growlem, jak i czystym śpiewem w wielu kapelach, style kapel w których śpiewał to szereg barw , począwszy od metalcoru, poprzez hardcore, po alternatywne melodyjne rockowe korzenie. Dzięki otwartemu umysłowi na każdy rodzaj muzyki, przez te wszystkie lata Deko szukał tego co naprawdę będzie wstanie określić jego charakter osobisty w muzyce, gdyż zawsze starał się być w niej prawdziwy w 100%tach. Po wielu latach wzmagań stwierdził że nic tak naprawdę lirycznie , muzycznie i duchowo nie da mu takiej wolności jak solowy projekt. Kiedy wkoncu zebrał siły i doświadczenia muzyczne , i stwierdził że albo teraz albo nigdy już nie uda mu się zrobić tego o czym zawsze marzył, narodził się „holdStill”. Deko oddał się swojemu projektowi w 100%tach i zaczął sam tworzyć podkłady. Narodził się pierwszy solowy albym zatytułowany „pierwsza godzina życia”, w którym Andrzej odpowiada za dosłownie wszystko : elektronikę, klawisze, wokale, napisał zarówno muzykę jak i wszystkie teksty wraz z melodiami ( gościnnie na albumie zaśpiewała z nim Malwina Martuś – kobiecy głos który Andrzej pragnął mieć na albumie). Andrzej w swojej muzyce ( w holdStill – bo już pewnie tak zostanie do końca ) opowiada o tym czego doświadczył, nie mówi jak jest dookoła , nie protestuje, nie tłumaczy, po prostu opowiada o tym wszystkim co zmienia jego życie, jest to na tyle prawdziwe iż często na koncertach można zobaczyć jego wzruszenie z którym stara się walczyć. To delikatny człowiek który widzi w swoim życiu tylko jedno – Muzykę i kocha ją z całych sił.

Pod koniec roku 2010 – ze studia wyszedł materiał drugiej płyty zatytułowanej „RETROSPEKCJA” - na owym materiale znów obok Andrzeja pojawiła się gościnnie Malwina Martuś. Płyta zdobywa pozytywną recenzję i odbiór coraz to nowych słuchaczy. Muzyka przypada do gustu Stowarzyszeniu Szczecińskiego kinomatografu, który to rozpoczyna współprace z Andrzejem w celu stworzenia ścieżki dzwiękowej do ich nowej produkcji „ Miasto Tajemnic”

Na początku 2011 roku wstyczniu Andrzej decyduje się na zmiane wokalistki, Malwine Martuś zastępuje ciepły i niski głos Małgorzaty Berk – która można uslyszec na koncertach holdStill, jak i pod koniec wakacji 2011 na trzecim krążku Andrzeja.”

holdstill

 

 

MLODA NUTA

Zachęcamy młode, Szczecińskie talenty do pokazania się na klubowej scenie. Zapewniamy profesjonalną obsługę koncertu jak i reklamę w prasie.

Propozycje proszę przesyłać na adres biuro@freebluesclub.pl lub telefonicznie 091 485 31 61, codziennie po godz. 18.30

Relacja z ostatniego festiwalu na stronie: www.myspace.com/mlodanuta 

mloda nuta

 

JAM SESSION

start g.22, wstęp: wolny

Jam Session, czyli sceniczna improwizacja w klimatach blues, soul, funky i jazz! Chciałbyś pograć z innymi muzykami? Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego! Nie martw się o wzmacniacz, perkusje czy stage piano - klub zapewnia backline. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie oraz prosimy o kontakt uczestników Jam Session najlepiej przez profil Free Blues Club'u na www.facebook.com/FreeBluesClub

 

 

"FLOATING TRIPPIN' FESTIVAL - MLODA NUTA" 

to przegląd muzyczny skierowany do młodych zespołów. Jest jednym z projektów i założeń Floating Trippin'. Celem tego przeglądu jest wspieranie finalistów festiwalu m.in. poprzez udział w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych realizowanych w ramach projektu Floating Trippin' Festival. Koncerty konkursowe odbywają się w prestiżowym, szczecińskim klubie muzycznym Free Blues Club. Inicjatywa Młodej Nuty jest wspierana przez znany festival muzyczny „GRAMY” odbywający się co roku w Szczecinie.

Więcej informacji: www.myspace.com/mlodanuta 

floating trippin' festival

 

 


«« powrót