NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:



ROAD TO ODRA ROCK volume III


Koncert Hall    21:00 • 19.03.2011

Wstęp: 10 studenci / 15 w dniu koncertu


 

No Hay Banda - psychodeliczny charakter muzyki. No Hay Banda ma na koncie występy w całej Polsce, oraz supportowanie takich zespołów jak Hey, Coma czy Pogodno. Nagrania zespołu można usłyszeć na falach Radia Szczecin, ale pojawiły się także w audycjach Trójki, między innymi w Mini Maxie Piotra Kaczkowskiego.

nhb

 

Time to Express - Muzykę Time To Express docenił znany dziennikarz muzyczny radiowej Trójki – Piotr Kaczkowski, dzięki któremu piosenka "Tysiąc Nowych Dni” pojawiła się na składance "Artyści Minimaxu” i "Minimax Jarocin 2007”, gdzie znajdowały się utwory finalistów Jarocin 2007. Na marzec 2011 roku planowana jest premiera drugiego w dorobku grupy długogrającego albumu.

W ramach trzeciej edycji Road To Odra Rock, zespół Time To Express promować będzie swój drugi album „Void In You”, którego premiera przewidziana jest na przełom marzec/kwiecień 2011.

 

tte

Chorzy Na Odrę Zachorowali w 2008 roku, debiutując podczas Dni Morza. Choroba zaczęła się rozwijać w błyskawicznym tempie. Zaprowadziła ich m.in. w progi festiwali FAMA '08 i '09, KONTRAPUNKT '09, PolenmARkT '09. Występowali razem z legendą polskiej muzyki Stanisławem Soyką. Razem z nim podczas koncertu galowego festiwalu Akustyczeń'09 wykonali utwór "Są na tym świecie rzeczy”. Także w duecie z Soyką nagrają utwór, który znajdzie się na debiutanckim albumie zespołu.

 

 


«« powrót