NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:PILICHOWSKI BAND


Koncert Hall    20:00 • 16.03.2011

Wstęp: Bilety w przedsprzedaży 25zł / w dniu koncertu 35zł


Zapraszamy na koncert promujący nową płytę zespołu Wojtka Pilchowskiego. 

Wojtek Pilichowski Band – Nosie Live – koncert w Trójce” - to dziesiąta, solowa płyta najbardziej rozpoznawalnego polskiego basisty na świecie – Wojtka Pilichowskiego.

Jest on jednym z najbardziej zapracowanych polskich muzyków. Nagrał jako sideman ok. 120 płyt z artystami takimi jak Edyta Górniak, Zbigniew Hołdys, Natalia Kukulska, Jan Borysewicz, Anna Maria Jopek, Kasia Kowalska, których łączny nakład przekroczył 10 milionów egzemplarzy. Zagrał do tej pory ponad kilka tysięcy koncertów. Jest to na pewno imponujący dorobek. Solowe produkcje Wojtka rozeszły się w nakładzie PONAD 80.000 egz.

Płyta jest podsumowaniem trasy koncertowej promującej studyjny album „Fair of Noise”, który ukazał się w marcu 2010 roku. Trasa objęła swoim zasięgiem całą Polskę a także Niemcy i Holandię, w jej ramach Wojtek z zespołem zagrał 50 koncertów. Finałem trasy była rejestracja koncertu zagranego w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej transmitowany przez Program Trzeci. Stanowi to zawartość płyty Wojtek Pilichowski Band - „Fair of Noise” – koncert w Trójce”. Materiał w znakomity sposób oddaje radość grania jaka towarzyszyła muzykom na całej trasie. Wirtuozerskie, porywające solowe partie lidera, znalazły znakomite oparcie w grze młodych muzyków: gitarzysty Artura Twarowskiego, Tomasza Świerka grającego na instrumentach klawiszowych, Leny Romul – saxofon, ewi, śpiew, perkusisty Tomasza Mądzielewskiego tworzących aktualny, koncertowy skład Wojtek Pilichowski Band. Utwory wykonane podczas koncertu przedstawione zostały w nowych, często zaskakujących aranżacjach. Niejednokrotnie łączone ze sobą tworzą nową, niespotykaną jakość. Niepowtarzalna atmosfera Studia im. Agnieszki Osieckiej udzieliła się muzykom jak i publiczności – te emocje udało się uchwycić na tym wydawnictwie, co czyni je ważną pozycją w katalogu każdego fana muzyki.

 

 «« powrót