NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:OPOSY ZNAD FOSY - Młoda Nuta w ramach Floating Trippin Festival


Koncert Hall    20:00 • 09.03.2011

Wstęp: 5 zł / studenci PUM wstęp wolny, po koncercie jam session - wstęp wolny


Młoda Nuta godz 20.00

Zespół „Oposy Znad Fosy” powstał w lutym 2010 r. Członkowie zespołu pochodzą z Gryfina i reprezentują różne (czasami wręcz odmienne) nurty muzyczne. Należy zauważyć, że większość ekipy posiada już doświadczenie sceniczne, bowiem w przeszłości uczestniczyła w odrębnych projektach muzycznych. Zróżnicowane inspiracje muzyczne powodują, iż samej muzyki „OZF” nie można zaszufladkować w jednym nurcie muzycznym. Nasze numery są bardzo różnorodne i rozbudowane, począwszy od spokojnej muzyki klawiszowej, poprzez ostry rap i hip hop, a skończywszy na brutalnych hardcoreowych kawałkach, wspomaganych szybką perkusją.

Aktualnie skład zespołu jest następujący (fotografia od lewej strony): Daniel – gitara elektryczna (preferuje muzykę hardcore, punk), „Gizbern” – gitara basowa (hardcore, punk), „Gnyhu” – wokal, pisanie tekstów (hip hop, rapcore), „Filip” – wokal, pisanie tekstów (hip hop, rapcore) „Demon” – perkusja (hardcore, metal), „Tyson” – wokal, instrumenty klawiszowe, pisanie tekstów (hip hop, rapcore).

Własnymi siłami udało nam się stworzyć salę prób, mieszczącą się w Gryfinie. Zagraliśmy kilka udanych koncertów, m.in. na corocznym festiwalu rowerowym „Jazz Bike”, „Nocy Grozy” w Gryfińskim Domu Kultury oraz WOŚP w Gryfinie. Mamy za sobą również udane koncerty w pubach. Pisząc o tych ostatnich należy zauważyć, iż z bardzo aktywnego zachowania publiczności wynika, że jest to niewątpliwie nasza domena.

Aktualnie jesteśmy uczestnikami programu „MUST BE THE MUSIC”, realizowanego przez telewizję Polsat. Po przejściu kwalifikacji w Słowianinie uczestniczyliśmy w castingu organizowanym już bezpośrednio w Warszawie, gdzie zostaliśmy pozytywnie (oprócz jednego głosu) odebrani przez członków jury. Obecnie oczekujemy informacji na temat wyniku naszego występu.

Na początku maja mamy zaplanowany koncert na cyklicznej imprezie „Dni Gryfina 2011”.

 

 

oposyznadfosy

MLODA NUTA

Zachęcamy młode, Szczecińskie talenty do pokazania się na klubowej scenie. Zapewniamy profesjonalną obsługę koncertu jak i reklamę w prasie.

Propozycje proszę przesyłać na adres biuro@freebluesclub.pl lub telefonicznie 091 485 31 61, codziennie po godz. 18.30

Relacja z ostatniego festiwalu na stronie: www.myspace.com/mlodanuta 

mloda nuta

 

JAM SESSION

start g.22, wstęp: wolny

Jam Session, czyli sceniczna improwizacja w klimatach blues, soul, funky i jazz! Chciałbyś pograć z innymi muzykami? Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego! Nie martw się o wzmacniacz, perkusje czy stage piano - klub zapewnia backline. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie oraz prosimy o kontakt uczestników Jam Session najlepiej przez profil Free Blues Club'u na www.facebook.com/FreeBluesClub"FLOATING TRIPPIN' FESTIVAL - MLODA NUTA" 

to przegląd muzyczny skierowany do młodych zespołów. Jest jednym z projektów i założeń Floating Trippin'. Celem tego przeglądu jest wspieranie finalistów festiwalu m.in. poprzez udział w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych realizowanych w ramach projektu Floating Trippin' Festival. Koncerty konkursowe odbywają się w prestiżowym, szczecińskim klubie muzycznym Free Blues Club. Inicjatywa Młodej Nuty jest wspierana przez znany festival muzyczny „GRAMY” odbywający się co roku w Szczecinie.

Więcej informacji: www.myspace.com/mlodanuta 

floating trippin' festiwal

 

 

 


«« powrót