NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:GODBITE & Chocolate City - Młoda Nuta w ramach Floaing Trippin Festival


Koncert Hall    20:00 • 06.04.2011

Wstęp: Wstęp: 5 zł / studenci PUM wstęp wolny, po koncercie jam session - wstęp wolnyGodbite - porn groove - progresywny metal - crank

Twór trochę na złość, trochę w kierunku zaspokajania własnych potrzeb. Indywidualne katharsis. Pomimo, że od 2008 roku tworzymy muzykę bardziej wymagającą rytmicznie i złożoną kompozycyjnie niż ta przyjmowana przez masy, nie zakopujemy się w mało dostępnych niszach. Czerpiemy ze wszystkiego co ambitne, a cel jest szczytny - zaspokoić nas i przede wszystkim słuchacza.

 

Strona zespołu: www.myspace.com/godbite

 


godbite

 

Gość specjalny: Koncert finalisty I edycji Floating Trippin' Festival 2010:

 

 

Chocolate City - soul - funk - hip-hop - jazz.

Młody zespół, powstały jesienią 2009. Gra nową nutę, która pozytywnie buja i bawi. W jego skład wchodzi siedmioro miłośników smakołyków, którzy 21 okienek tabliczki czekolady naraz wrąbać potrafią.

 

Skład zespołu:

Alicja Kruk - wokal,

Patrycja Kowalska - wokal,

Lena Witkowska - rap wokal,

Marek Szul - gitara,

Janusz Gądek - instrumenty klawiszowe,

Kornel Korzeniewicz - gitara basowa,

Piotr Poprawski - perkusja.

 

 

 

MLODA NUTA

Zachęcamy młode, Szczecińskie talenty do pokazania się na klubowej scenie. Zapewniamy profesjonalną obsługę koncertu jak i reklamę w prasie.

Propozycje proszę przesyłać na adres biuro@freebluesclub.pl lub telefonicznie 091 485 31 61, codziennie po godz. 18.30

Relacja z ostatniego festiwalu na stronie: www.myspace.com/mlodanuta 

mloda nuta

 

JAM SESSION

start g.22, wstęp: wolny

Jam Session, czyli sceniczna improwizacja w klimatach blues, soul, funky i jazz! Chciałbyś pograć z innymi muzykami? Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego! Nie martw się o wzmacniacz, perkusje czy stage piano - klub zapewnia backline. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie oraz prosimy o kontakt uczestników Jam Session najlepiej przez profil Free Blues Club'u na www.facebook.com/FreeBluesClub

 

 

"FLOATING TRIPPIN' FESTIVAL - MLODA NUTA" 

to przegląd muzyczny skierowany do młodych zespołów. Jest jednym z projektów i założeń Floating Trippin'. Celem tego przeglądu jest wspieranie finalistów festiwalu m.in. poprzez udział w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych realizowanych w ramach projektu Floating Trippin' Festival. Koncerty konkursowe odbywają się w prestiżowym, szczecińskim klubie muzycznym Free Blues Club. Inicjatywa Młodej Nuty jest wspierana przez znany festival muzyczny „GRAMY” odbywający się co roku w Szczecinie.

Więcej informacji: www.myspace.com/mlodanuta 

floating trippin' festival

 

 


«« powrót