NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:



pRocktolog - Młoda Nuta w ramach Floating Trippin Festival


Koncert Hall    20:00 • 13.04.2011

Wstęp: Wstęp: 5 zł / studenci PUM wstęp wolny, po koncercie jam session - wstęp wolny


 

pRocktolog – nu Metal – Rock - Rap

procktolog

Szczeciński zespół założony został w 2009 roku. Po pół rocznej przerwie zespół powraca tam gdzie jego miejsce, czyli na scenę! Nowy wokalista, nowe utwory, nowe pomysły - to wszystko sprawia, że kwietniowe przywitanie sezonu będzie wydarzeniem, które z pewnością obudzi publiczność po zimowym śnie. Zespół ma na swoim koncie EP pt. "W iluzji rzeczywistości", oraz kilkadziesiąt srogich koncertów granych w całej Polsce. Obecnie pracują nad materiałem do pełnowartościowego long-playa, który powinien ujrzeć światło dzienne w tym roku, już po wakacjach.

Skład zespołu:
Łukasz Lukas Kuźmicki - wokal / rap
Kamil Gnat Liwiński - wokal
Paweł Pawłas Pawłasek - gitara
Robert Roberto Kolski - gitara
Kamil Koza Kozdemba - bas
Michał Szopen Miluski – perkusja


Strona zespołu www.myspace.com/procktolog


 

MLODA NUTA

Zachęcamy młode, Szczecińskie talenty do pokazania się na klubowej scenie. Zapewniamy profesjonalną obsługę koncertu jak i reklamę w prasie.

Propozycje proszę przesyłać na adres biuro@freebluesclub.pl lub telefonicznie 091 485 31 61, codziennie po godz. 18.30

Relacja z ostatniego festiwalu na stronie: www.myspace.com/mlodanuta 

mloda nuta

 

JAM SESSION

start g.22, wstęp: wolny

Jam Session, czyli sceniczna improwizacja w klimatach blues, soul, funky i jazz! Chciałbyś pograć z innymi muzykami? Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego! Nie martw się o wzmacniacz, perkusje czy stage piano - klub zapewnia backline. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie oraz prosimy o kontakt uczestników Jam Session najlepiej przez profil Free Blues Club'u na www.facebook.com/FreeBluesClub

 

 

"FLOATING TRIPPIN' FESTIVAL - MLODA NUTA" 

to przegląd muzyczny skierowany do młodych zespołów. Jest jednym z projektów i założeń Floating Trippin'. Celem tego przeglądu jest wspieranie finalistów festiwalu m.in. poprzez udział w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych realizowanych w ramach projektu Floating Trippin' Festival. Koncerty konkursowe odbywają się w prestiżowym, szczecińskim klubie muzycznym Free Blues Club. Inicjatywa Młodej Nuty jest wspierana przez znany festival muzyczny „GRAMY” odbywający się co roku w Szczecinie.

Więcej informacji: www.myspace.com/mlodanuta 

floating trippin' festival

 

 


«« powrót