NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:CHARLIE MONROE & CIASTAKĘS & THE LIBERIES- Młoda Nuta w ramach Floating Trippin Festival


Koncert Hall    20:00 • 20.04.2011

Wstęp: Wstęp: 5 zł / studenci PUM wstęp wolny, po koncercie jam session - wstęp wolny


 

Charlie Monroe: Rock – Funk - Soul

Nazywamy się Charlie Monroe. Gramy ze sobą od niedawna.Nie zagraliśmy razem jeszcze żadnego koncertu ale każdy z nas ma już doświadczenie sceniczne.

 

Skład:

Martyna Szczepaniak - wokal

Andrzej Łacny - gitara

Maciek Parfianowicz - bas

Dominik Szczepaniak - perkusja

 http://www.youtube.com/watch?v=kO4pOoySHKs

http://www.youtube.com/watch?v=yD2DgS3ImG4

http://www.youtube.com/watch?v=WRXbmJExNVI

 

 

Ciastakęs: Rock, - Funk - Jazz

 

ciastakes

 

Jesteśmy młodym zespołem, który wspólne szlify nad repertuarem ogrywa w Miejskim Ośrodku Kultury w Dąbiu. Także dzięki tej instytucji zagraliśmy kilka udanych koncertów, które zmotywowały nas do wyjścia w świat. Niebawem w planach mamy nagranie pierwszego materiału demo. Czas najwyższy, aby się rozkręcić!

 

Nasza muzyka to mieszanka melodyjnego rocka, trochę jazzu i funku. Wykręcone lisie solówki, subtelna druga gitara, kobieta przy garach, wgniatający w podłogę bass i liryczny wokal - to jest właśnie Ciastakęs!

 

 

Skład zespołu:

Karolina Kuraj - perkusja

Daniel Janicki – wokal

Jakub Krawczyk – gitara

Michał Flisiak – gitara

Mateusz Łysy - bass

 

 

The Liberies: Pop – Rock – Jazz - Soul

 

The Liberies - Sekstet kobiecy tymczasowo doprawiony odrobiną testosteronu tworzący wyjątkowy i jedyny styl „Old Fat Joul!” Nasz zespół składa się z samych dziewczyn, jednak tymczasowo na basie gra z nami reprezentant męskiego gatunku. Gramy pozytywną, pełną dobrej energii muzykę, która z przyjemnością rozlewa się po ciele. Mamy nadzieje, że będą się Państwo dobrze z nami bawić i wyniosą z koncertu optymistyczne nastawienie!

 

Skład:

Ewa Kempińska - wokal

Ania Zenka - gitara

Marta Walczewska - gitara

Asia Karczmarska - klawisze

Karolina Kuraj - perkusja

Mateusz Łysy - gitara basowa

 

 

 

 

 

MLODA NUTA

Zachęcamy młode, Szczecińskie talenty do pokazania się na klubowej scenie. Zapewniamy profesjonalną obsługę koncertu jak i reklamę w prasie.

Propozycje proszę przesyłać na adres biuro@freebluesclub.pl lub telefonicznie 091 485 31 61, codziennie po godz. 18.30

Relacja z ostatniego festiwalu na stronie: www.myspace.com/mlodanuta 

mloda nuta

 

JAM SESSION

start g.22, wstęp: wolny

Jam Session, czyli sceniczna improwizacja w klimatach blues, soul, funky i jazz! Chciałbyś pograć z innymi muzykami? Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego! Nie martw się o wzmacniacz, perkusje czy stage piano - klub zapewnia backline. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie oraz prosimy o kontakt uczestników Jam Session najlepiej przez profil Free Blues Club'u na www.facebook.com/FreeBluesClub

 

 

"FLOATING TRIPPIN' FESTIVAL - MLODA NUTA" 

to przegląd muzyczny skierowany do młodych zespołów. Jest jednym z projektów i założeń Floating Trippin'. Celem tego przeglądu jest wspieranie finalistów festiwalu m.in. poprzez udział w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych realizowanych w ramach projektu Floating Trippin' Festival. Koncerty konkursowe odbywają się w prestiżowym, szczecińskim klubie muzycznym Free Blues Club. Inicjatywa Młodej Nuty jest wspierana przez znany festival muzyczny „GRAMY” odbywający się co roku w Szczecinie.

Więcej informacji: www.myspace.com/mlodanuta 

floating trippin' festival

 

 


«« powrót