NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:POKÓJ 26 - Młoda Nuta w ramach Floating Trippin Festival


Koncert Hall    20:00 • 11.04.2011

Wstęp: Wstęp: 5 zł / studenci PUM wstęp wolny, po koncercie jam session - wstęp wolny


Pokój nr 26

Zespół powstał w 2008 roku w Tuchowie jednakże wszyscy jego członkowie mieszkają na stałe w Szczecinie (poza studiującym w Warszawie Rafałem). Od początku koncepcją było pisanie własnych piosenek, rzadziej korzystanie z twórczości innych. Grają rock alternatywny.

Skład:
Perkusja, skrzypce - Rafał Ruciński ; gitara basowa - Filip Grządzielewski ; gitara akustyczna, wokal - Jacek Zieliński

Strona zespołu: http://students.mimuw.edu.pl/~rr292673/pokojnr26

pokoj 26

 

MLODA NUTA

Zachęcamy młode, Szczecińskie talenty do pokazania się na klubowej scenie. Zapewniamy profesjonalną obsługę koncertu jak i reklamę w prasie.

Propozycje proszę przesyłać na adres biuro@freebluesclub.pl lub telefonicznie 091 485 31 61, codziennie po godz. 18.30

Relacja z ostatniego festiwalu na stronie: www.myspace.com/mlodanuta 

mloda nuta

 

JAM SESSION

start g.22, wstęp: wolny

Jam Session, czyli sceniczna improwizacja w klimatach blues, soul, funky i jazz! Chciałbyś pograć z innymi muzykami? Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego! Nie martw się o wzmacniacz, perkusje czy stage piano - klub zapewnia backline. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie oraz prosimy o kontakt uczestników Jam Session najlepiej przez profil Free Blues Club'u na www.facebook.com/FreeBluesClub

 

 

"FLOATING TRIPPIN' FESTIVAL - MLODA NUTA" 

to przegląd muzyczny skierowany do młodych zespołów. Jest jednym z projektów i założeń Floating Trippin'. Celem tego przeglądu jest wspieranie finalistów festiwalu m.in. poprzez udział w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych realizowanych w ramach projektu Floating Trippin' Festival. Koncerty konkursowe odbywają się w prestiżowym, szczecińskim klubie muzycznym Free Blues Club. Inicjatywa Młodej Nuty jest wspierana przez znany festival muzyczny „GRAMY” odbywający się co roku w Szczecinie.

Więcej informacji: www.myspace.com/mlodanuta 

floating trippin' festival

 

 


«« powrót