NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:MOONSHINE - Młoda Nuta w ramach Floating Trippin Festival


Koncert Hall    20:00 • 18.05.2011

Wstęp: Wstęp: 5 zł / studenci PUM wstęp wolny, po koncercie jam session - wstęp wolny


 

Opis zespołu:

Zespół złożony w myśl zasady, że lepiej jest być sławnym pijakiem, niż anonimowym alkoholikiem. Teksty często wymyślane były chwilę przed koncertami i zaraz po nich zapominane, dzięki czemu fani nigdy nie zdążyli znudzić się ciągle nowymi utworami. Ciągła improwizacja, wymyślanie na bieżąco podkładów pod solówki, oraz wciąganie widzów na scenę wprowadzają na występy niesamowity klimat rodem ze starych hard rockowych amerykańskich kapel.

Gatunek: Hard Rock

 

Skład:

 

Patryk Szafraniak - bas

Marcin Malinowski - gitara

Dominik Ziółkowski - wokal

Grzesiek Jędrzejczyk - perkusja

 

 

 

Strona z nagraniami: http://www.myspace.com/moonshinepl

 

 

MLODA NUTA

Zachęcamy młode, Szczecińskie talenty do pokazania się na klubowej scenie. Zapewniamy profesjonalną obsługę koncertu jak i reklamę w prasie.

Propozycje proszę przesyłać na adres biuro@freebluesclub.pl lub telefonicznie 091 485 31 61, codziennie po godz. 18.30

Relacja z ostatniego festiwalu na stronie: www.myspace.com/mlodanuta 

mloda nuta

 

JAM SESSION

start g.22, wstęp: wolny

Jam Session, czyli sceniczna improwizacja w klimatach blues, soul, funky i jazz! Chciałbyś pograć z innymi muzykami? Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego! Nie martw się o wzmacniacz, perkusje czy stage piano - klub zapewnia backline. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie oraz prosimy o kontakt uczestników Jam Session najlepiej przez profil Free Blues Club'u na www.facebook.com/FreeBluesClub

 

 

"FLOATING TRIPPIN' FESTIVAL - MLODA NUTA" 

to przegląd muzyczny skierowany do młodych zespołów. Jest jednym z projektów i założeń Floating Trippin'. Celem tego przeglądu jest wspieranie finalistów festiwalu m.in. poprzez udział w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych realizowanych w ramach projektu Floating Trippin' Festival. Koncerty konkursowe odbywają się w prestiżowym, szczecińskim klubie muzycznym Free Blues Club. Inicjatywa Młodej Nuty jest wspierana przez znany festival muzyczny „GRAMY” odbywający się co roku w Szczecinie.

Więcej informacji: www.myspace.com/mlodanuta 

floating trippin' festival

 

 «« powrót