NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:NAD PORAMI ROKU


Koncert Hall    21:00 • 08.10.2011

Wstęp: 5 zł studenci/ 10 zł normalny


 

Formacja szczecińskiego barda Wojciecha Leśniaka Nad Porami Roku. 


Wojciech Leśniak - śpiewak, aktor, kompozytor i aranżer. Z piosenką poetycką związał się już na początku studiów w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Inspiracją dla artysty stały się teksty współczesnych poetów, czerpie m.in. z twórczości Zbigniewa Herberta, Czesława Miłosza,Ryszarda Krynickiego.


Jego kompozycje łączą muzykę klasyczną, jazz oraz poezję śpiewaną z kręgu Krainy Łagodności. Wysokie umiejętności każdego członka zespołu, współpraca ze znakomitymi bardami, perfekcyjne wykonanie - to największe atuty zespołu, który od 2008 roku rokrocznie jest zapraszany na International Bard's Song Festival "It's Me" w Wilnie. Nasz nowy program nawiązuje do obchodów Roku Czesława Miłosza.


Realizując program Czesław Miłosz 2011 włącza się do międzynarodowego programu obchodów roku poety, którego zwieńczeniem będzie dla zespołu koncert w Wilnie pod koniec 2011. Zespół otrzymał zaproszenie jako gość specjalny na Festiwal - Maraton Piosenki w Legionowie. Wszystkie koncerty Nad Porami Roku są rejestrowane w celu wydania płyty koncertowej. Zainteresowanych niebanalną muzyką i poezją z najwyższej półki, zapraszamy na koncerty, które z pewnością dostarczą słuchaczom wspaniałych i niezapomnianych wrażeń.


Nad Porami Roku:

Wojciech Leśniak - śpiew, gitara, muzyka, aranżacja,

Maciej Kopka - skrzypce,

Jarek Herbot - bas

 www.nadporamiroku.art.pl

http://www.myspace.com/nadporamiroku

http://www.facebook.com/pages/Nad-Porami-Roku/167953656589288?sk=wall

http://www.kontrasty.szczecin.pl/infusions/aw_ecal_panel/day.php?date=2011-03-24

 

 


«« powrót