NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:Finaliści Floating Trippin Festival - Młoda Nuta


Koncert Hall    20:00 • 14.05.2011

Wstęp: Wstęp: 10 zł / 15 zł"FLOATING TRIPPIN' FESTIVAL - MLODA NUTA" 

to przegląd muzyczny skierowany do młodych zespołów. Jest jednym z projektów i założeń Floating Trippin'. Celem tego przeglądu jest wspieranie finalistów festiwalu m.in. poprzez udział w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych realizowanych w ramach projektu Floating Trippin' Festival. Koncerty konkursowe odbywają się w prestiżowym, szczecińskim klubie muzycznym Free Blues Club. Inicjatywa Młodej Nuty jest wspierana przez znany festival muzyczny „GRAMY” odbywający się co roku w Szczecinie.

Więcej informacji: www.myspace.com/mlodanuta 

floating trippin' festival

 

Podczas koncertu zaprezentuje się m.in. laureat ostatniej edycji festiwalu grupa TOO LATE

 

too late

„Too Late” Powstało na Pogodnie w połowie 2009 roku. Muzyka tworzona przez Too Late cechuje się nowofalowo - rock’n’drollowym klimatem lat osiemdziesiątych w transowym brzmieniu. Jak to często bywa działanie rozpoczęły rovery i przeróbki flagowych punkowych „ szlagierów” takich jak SEX PISTOLS, RAMONES czy EXPLOITED. Rok po debiucie do składu zespołu dołączył Piotrek z klawiszem nadając nieco bardziej nowofalowy charakter. Obecnie grupa kończy pracę nad demo, które będzie zajawką muzyki którą zespół chce zaprezentować jesienią w swoim pierwszym studyjnym albumie. Ale pod drodze planują zagrać jeszcze kilka koncertów w tym ten najważniejszy w półfinale festiwalu GRAMY do którego zakwalifikowali się wygrywając Floatng Trippin’ Festival w prawdziwie rock’n’drollowym stylu właśnie tu we Free Blues Clubie, do którego gorąco zapraszają bo na tutejszej scenie naprawdę dobrze się czują i zapewniają że dadzą z siebie wszystko.

Do zobaczenia …… wkrótce SIEMA….

 

 

W skład grupy wchodzą :

 

Kubi (voc.+ git.)

Zucker (bass + voc.)

Rafał (bębny)

Mrozu (klawisze)

 

Chocolate City - soul - funk - hip-hop - jazz.

Młody zespół, powstały jesienią 2009. Gra nową nutę, która pozytywnie buja i bawi. W jego skład wchodzi siedmioro miłośników smakołyków, którzy 21 okienek tabliczki czekolady naraz wrąbać potrafią.

 

 

Patrycja Kowalska, Alicja Kruk - wokale,
Marek Szul - gitara
Janusz Gądek - INSTRUMENTY KLAWISZOWE :D
Piotr Poprawski - perkusja.

 

MLODA NUTA

Zachęcamy młode, Szczecińskie talenty do pokazania się na klubowej scenie. Zapewniamy profesjonalną obsługę koncertu jak i reklamę w prasie.

Propozycje proszę przesyłać na adres biuro@freebluesclub.pl lub telefonicznie 091 485 31 61, codziennie po godz. 18.30

Relacja z ostatniego festiwalu na stronie: www.myspace.com/mlodanuta 

mloda nuta

 «« powrót