NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:REWERS i NO FUTURE - Młoda Nuta w ramach Floating Trippin Festival


Koncert Hall    20:00 • 08.06.2011

Wstęp: Wstęp: 5 zł / studenci PUM wstęp wolny, po koncercie jam session - wstęp wolny


Rewers to nowość na szczecińskim rynku muzycznym. Soczysty, wyrazisty bas, energetyczna, wściekła gitara, żywe bębny oraz treściwe rapowane teksty dają potężną dawkę soczystej pulsacji osadzonej gdzieś pomiędzy funkiem a jazz-rockiem.

Świeża muzyczna mieszanka, której nie warto przegapić.

Skład:

Tomasz Wawrzonek - wokal

Piotr Jędrzejewski - gitara basowa

Grzegorz Witczak - gitara elektryczna

Rafał Pawlicki - perkusja

 

 

 

 

 

No FuturePunk Rock

no future

Kapela powstała wczesną jesienią 2006 roku pod Szczecinem. Jako trio działała do wiosny 2009, kiedy to skład uzupełnił Michał Baczyński. W międzyczasie zarejestrowano pierwszy materiał demo zatytułowany „God save No Future” oraz zagrała kilkadziesiąt koncertów o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim dzieląc scenę z takimi zespołami jak Farben Lehre, Dezerter, Hurt, The Bill i wieloma innymi. Do największych sukcesów jak dotychczas należą udział w finale Festiwalu Młodych Talentów Polskiego Radia Szczecin Gramy 2008, Nagroda Publiczności Festiwalu Rykowisko’08 w Rykach, I miejsce w Generatorze Szans’09, II miejsce na Festiwalu Miasto Rocka oraz wygranie Eliminacji Regionalnych Festiwalu Studenckiego Fama 2008.
Muzyka No Future to synteza energetycznych i melodyjnych, a zarazem prostych gitarowych dźwięków, wspartych szczerymi i niebanalnymi tekstami.
W chwili obecnej zespół pracuje nad pierwszym albumem długogrającym oraz teledyskiem do singla „IV RP” promującym wspomniane wydawnictwo.

 

 

 

Skład zespołu:
Krzysztof Borkowski - gitara, śpiew
Michał Baczyński - gitara, śpiew
Przemysław Borkowski - gitara basowa, śpiew
Przemysław Meyer - perkusja

Dyskografia:
God save No Future demo 2009

 

Oficjalna strona zespołu:
www.nofuture.art.pl
Myspace:
www.myspace.com/nofuturesite

 

 

 

 

 

MLODA NUTA

Zachęcamy młode, Szczecińskie talenty do pokazania się na klubowej scenie. Zapewniamy profesjonalną obsługę koncertu jak i reklamę w prasie.

Propozycje proszę przesyłać na adres biuro@freebluesclub.pl lub telefonicznie 091 485 31 61, codziennie po godz. 18.30

Relacja z ostatniego festiwalu na stronie: www.myspace.com/mlodanuta 

 

JAM SESSION

start g.22, wstęp: wolny

Jam Session, czyli sceniczna improwizacja w klimatach blues, soul, funky i jazz! Chciałbyś pograć z innymi muzykami? Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego! Nie martw się o wzmacniacz, perkusje czy stage piano - klub zapewnia backline. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie oraz prosimy o kontakt uczestników Jam Session najlepiej przez profil Free Blues Club'u na www.facebook.com/FreeBluesClub

 

 

"FLOATING TRIPPIN' FESTIVAL" a zespoły z MLODEJ NUTY

to przegląd muzyczny skierowany do młodych zespołów. Jest jednym z projektów i założeń projektu Floating Trippin'. Celem tego przeglądu jest wspieranie finalistów festiwalu m.in. poprzez udział w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych realizowanych w ramach projektu Floating Trippin' Festival. Koncerty konkursowe odbywają się w prestiżowym, szczecińskim klubie muzycznym Free Blues Club podczas cyklicznych imprez "Młodej Nuty" organizowanej przez Free Blues Club. Inicjatywa Młodej Nuty jest wspierana przez znany festival muzyczny „GRAMY” odbywający się co roku w Szczecinie.

Więcej informacji: www.myspace.com/mlodanuta 

 

 

 

floating trippin' festival

 

 


«« powrót