NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:Fakir/ Jaro & Dj Musk XL, Barney, F.A.Z. - Młoda Nuta w ramach Floating Trippin Festival


Koncert Hall    20:00 • 15.06.2011

Wstęp: Wstęp: 5 zł / studenci PUM wstęp wolny, po koncercie jam session - wstęp wolny


 

Fakir/Jaro & Dj Musk XL - Rap

 

Szczeciński duet raper/producent współpracujący razem od 2007 roku który po kilku latach szlifowania swoich umiejętności stworzyli razem bardzo nietypowy projekt o nazwie "Ósmy dzień tygodnia", który jest połączeniem bardzo trafnych ale też zróżnicowanych tekstów, na elektroniczno-samplowanych podkładach. Całość tworzy ciekawą mieszankę styli, w której każdy znajdzie coś dla siebie. O boku raperów za gramofonami wystąpi znany szczeciński drapacz płyt Dj Musk XL.

 

 

 

 

BarneyRap

 

Raper, zaczynający swoją przygodę w 2001 roku w grupie Imperatyw (Gruszy,RDi). Współtworzył takie projekty jak: DWAnaDWA (z Gruszym i DJ Woda), Tuns (Men-L,FLamaster, DJ Musk), obecnie mocno związany ze szczecińską sceną - reprezentuje ekipę Studio Świnia. Na swoim koncie ma dwa nielegalne LP z zespołem Imperatyw(2001-2003), oraz dwie EPki: jako DWAnaDWA - Pierwszy Kontakt EP(2005), Tuns-Alkorytm(2006)oraz szereg występów na żywo.
Wir wydarzeń sprawił, że MC nieobecny przez ostatnie lata przetransferował się do Szczecina i nie zanosi się na to żeby miał go opuścić. Obecnie otoczony zajawką i swoimi ludźmi pracuje nad solowym materiałem, który ma być tylko wstępem do serii jaka zostanie wystrzelona z magazynku oznaczonym logiem Studio Świnia.

 

 

 

 

F.A.Z – Beatbox/ Sampling/ Rap

 

Artysta, który od ponad 4 lat zajmuję się Beatboxem i samplingiem. Zainspirowany twórczością takich beatboxerów jak: Eklipsa, Peteboxa i Beardymana, postanowił, iż będzie robił to co oni, a nawet znacznie lepiej. F.A.Z nie ukrywa, że beatbox który robi, tworząc w inwencji własnej, bądź na życzenie publiki pełne utwory różnych światowych wykonawców robi oszałamiające wrażenie, chociażby ze względu na to, iż jest to rzecz mało spotykana. Na Betboxie potrafi zagrać niemalże wszystko: Hip-Hop, Electro, Rock, Trance, Dance, Funky i wiele innych. Jak sam twierdzi w swojej twórczości nie ma jakichkolwiek hamulców, a czasami ogranicza go jedynie własna wyobraźnia.

 

F.A.Z aktualnie pracuję również nad swoim największym projektem rapowej płytki, na której znajdzie się sporo soczystych numerów i kilku znakomitych raperów. Oprócz samego Rapu o Beatbox’u artysta od niepamiętnych czasów zajmuję się również produkcją bitów.

 

 

 

 

MLODA NUTA

Zachęcamy młode, Szczecińskie talenty do pokazania się na klubowej scenie. Zapewniamy profesjonalną obsługę koncertu jak i reklamę w prasie.

Propozycje proszę przesyłać na adres biuro@freebluesclub.pl lub telefonicznie 091 485 31 61, codziennie po godz. 18.30

Relacja z ostatniego festiwalu na stronie: www.myspace.com/mlodanuta 

 

JAM SESSION

start g.22, wstęp: wolny

Jam Session, czyli sceniczna improwizacja w klimatach blues, soul, funky i jazz! Chciałbyś pograć z innymi muzykami? Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego! Nie martw się o wzmacniacz, perkusje czy stage piano - klub zapewnia backline. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału we wspólnej zabawie oraz prosimy o kontakt uczestników Jam Session najlepiej przez profil Free Blues Club'u na www.facebook.com/FreeBluesClub

 

 

"FLOATING TRIPPIN' FESTIVAL" a zespoły z MLODEJ NUTY

to przegląd muzyczny skierowany do młodych zespołów. Jest jednym z projektów i założeń projektu Floating Trippin'. Celem tego przeglądu jest wspieranie finalistów festiwalu m.in. poprzez udział w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych realizowanych w ramach projektu Floating Trippin' Festival. Koncerty konkursowe odbywają się w prestiżowym, szczecińskim klubie muzycznym Free Blues Club podczas cyklicznych imprez "Młodej Nuty" organizowanej przez Free Blues Club. Inicjatywa Młodej Nuty jest wspierana przez znany festival muzyczny „GRAMY” odbywający się co roku w Szczecinie.

Więcej informacji: www.myspace.com/mlodanuta 

floating trippin' festival

 

 


«« powrót