NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:CURCUMA + ROCKASTA


Koncert Hall    21:00 • 25.11.2011

Wstęp: 10zł studenci / 15zł


Curcuma powstała w kwietniu 2007 w nieistniejącym już szczecińskim klubie muzycznym "Stara Cynkownia" z inicjatywy gitarzysty Jakuba Degórskiego oraz basisty Marka 'Marówy' Kuśmierczaka. Po paru spotkaniach do współpracy został zaproszony perkusista Piotr 'Beniu' Busz oraz Sebastian Pustkowski który był częścią składu aż do maja 2011 roku.

Każdy z członków zespołu ma za sobą występy ze znanymi swego czasu składami. Kuba był liderem i twórcą nieistniejącego już zespołu Throll, natomiast sekcja udzielała się jaką część Chicken Legs.

Muzycy sami określają swoją twórczość jako post grunge połączony z nowoczesną, hadrockową alternatywą. W ich muzyce słychać wpływy brzmienia Seattle oraz mocnego polskiego uderzenia z lat 90'tych.
Zespół ma na swoim koncie pokaźną ilość zarejestrowanego studyjnego materiału oraz dużo występów na żywo.
Po zmianach personalnych, w czerwcu 2011, do składu dołączył nowy wokalista Łukasz 'Szurbo' Szulborski, który udziela się wokalnie również w składach Hormon oraz Silo.
CURCUMA - Ludzie Chmielu http://www.youtube.com/watch?v=7ZSIhum_sp4

ROCKASTA to niestandardowy projekt powstały z połączenia akordeonu i mocnego gitarowego brzmienia. Fuzja sił szczecińskiego akordeonisty Przemka Nowaka www.przemeknowak.art.pl oraz muzyków zespołu Curcuma.
ROCKASTA - Dreams http://www.youtube.com/watch?v=6JX-6_IzzfU

Po koncercie impreza w mashroomie: FUNKTASTIC FRIDAY (BEZPOŚREDNI JACK)«« powrót