NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:FREE BLUES BAND


Koncert Hall    21:00 • 18.11.2011

Wstęp: 7zł studenci / 12zł


Grupa bluesowa grająca juz ponad 30 lat muzykę pełną ekspresji, która łączy w sobie elementy rythm’n'bluesa, soul, funky i niektórych obszarów jazzu. Założona przez braci Andrzeja i Mariana Malcherków w końcu 1979r. Na swym koncie ma tytuły laureatów z praktycznie wszystkich festiwali muzyki rockowej i bluesowej organizowanych w Polsce od 1983r. Poza programem autorskim w repertuarze posiada także brawurowo wykonywane utwory J.Hendrix’a oraz Deep Purple . Zespół używa oryginalnych organów Hammonda, na których gra jako jedyna w Polsce, przedstawicielka płci pięknej Agnieszka Malcherek.

 

Aktywnie koncertowała jako zespól towarzyszący z Tadeuszem Nalepą, Stanem Skiby i Leszkiem Cichońskim, Carlosem Johsonem ,Janem “Izba” Izbinskim czy też ze Sławkiem Wierzcholskim. Grali także z Taj Mahalem, Chrisem Farlowe ( Colosseum), Steve Morsem i Ianem Paice’m (Deep Purple).  Otwierali koncerty Deep Purple, Johna Scofielda, Johna Mayala, The Animals oraz Johnnego Wintera.

 

Poza tym regularnie od 18 lat w jeden z piątków każdego miesiąca dają koncert w firmowym klubie Free Blues Club w Szczecinie.

www.freebluesband.pl

 www.freebluesclub.pl

http://freebluesband.mp3.wp.pl

 

 

 

 

Sklad zespolu:

 

Andrzej Malcherek - guit. voc.

Agnieszka Malcherek - hammond organ

Bartosz Jurgiel - bass guit.

Tomek Nawrocki - drums

 

 

 

 

 

 

 

 «« powrót