NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:SKAMBOMAMBO + Empty Space


Koncert Hall    21:00 • 17.12.2011

Wstęp: 10zł / studenci 5zł


SKAMBOMAMBO


Skambomambo - ścisła awangarda polskich zespołów ska - powraca do aktywności koncertowej po przerwie związanej głównie z pracą nad nową płytą. Nowy CD "Made to Specification" zostanie wydany w marcu 2012, ale materiał został już z sukcesem przetestowany na żywej publiczności podczas dwutygodniowego tournee po Wielkiej Brytanii w czerwcu 2011.

Szczecińska publiczność ma okazję poznać nowy materiał Skambomambo dzięki serii koncertów, które odbędą się w Szczecinie w pierwszej połowie grudnia. Po raz pierwszy zaprezentowana zostanie między innymi napisana specjalnie dla rodzinnego miasta zespołu piosenka pt. "Hello Szczecin". Zespół wystąpi w odnowionym składzie - na perkusji znany z grania z Maćkiem Silskim Mirek "Maupa" Staniewicz oraz na basie Michał Podciechowski (Moonligt, Fractal Tree).

Skambomambo to przede wszystkim angielskie teksty i śródziemnomorski temperament lidera i wokalisty, Don Mario Joseph Gaetanu Cordina - Saliba, czyli Mario Cordina, oraz energetyczna muzyka luźno oparta o gatunek ska, z sekcją dętą w centrum uwagi. W nowych utworach muzycy Skambomambo redefiniują jamajską tradycję ska i reggae, wplatając w twórczość wpływy z wielu pozornie odległych stylistyk, nie stroniąc od punk rocka, swingu, popu.

Na oficjalnym wideokanale zespołu www.youtube.com/skambomamboMOB można znaleźć m.in. dwa teledyski promujące nową płytę - „Without You” oraz „Let Me Take You Home”.

http://www.youtube.com/watch?v=yZNQhjJUouM
http://www.youtube.com/watch?v=Q9lYGM_GGmM

Skambomambo zagra w składzie:
Don Mario alias Mario Cordina - wokal
Pavarotti alias Paweł Tkocz - gitary
Michał Podciechowski - bas
Maupa alias Mirek Staniewicz - perkusja
Marta Kolibowska a.k.a. La Marta - sax
Porek alias Szymon Porkowski - trąbka


Więcej o Skambomambo
www.youtube.com/skambomambomob
www.reverbnation.com/skambomambo
www.facebook.com/SKAMBOMAMBO
www.facebook.com/pages/Skambomambo/171783893818
www.myspace.com/skambomambo2006
skambomambomob.blogspot.com
www.skambomambo.pl


skambomambo

 

Support: Empty Space

Nasza muzyka to punk rock. Nasze utwory są zarówno po polsku jak i po angielsku. Grając, chcielibyśmy przekazać to, co czujemy.

 

Karol Klęczar - Gitara/Wokal 
Krzysztof " Buła " Bułatewicz - Gitara 
Artur Podwórny - Perkusja/Wokal 
Mateusz Stankiewicz - Bas

 

Empty Space

SKAMBOMAMBO:

 «« powrót