NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:MACANUDO NIGHT


Koncert Hall    21:00 • 07.01.2012

Wstęp: Wstęp: 10zł


 

Macanudo Night- Impreza poświęcona pamięci serdecznego przyjaciela Marka "Macanudo" Deby, kamerzyście Free Blues Club'u, w którym spędził ostatnie lata swojego  życia uwieczniając koncerty odbywające się w klubie, w którym wielu z nas miało okazję go poznać i cieszyć się Jego towarzystwem. Tego wieczoru zagrają Free Blues Band z wybranym repertuarem i Stoneache stawiający swoje pierwsze kroki na deskach sceny.

 

 

Free Blues Band

Grupa bluesowa grająca juz ponad 30 lat muzykę pełną ekspresji, która łączy w sobie elementy rythm’n'bluesa, soul, funky i niektórych obszarów jazzu. Założona przez braci Andrzeja i Mariana Malcherków w końcu 1979r. Na swym koncie ma tytuły laureatów z praktycznie wszystkich festiwali muzyki rockowej i bluesowej organizowanych w Polsce od 1983r. Poza programem autorskim w repertuarze posiada także brawurowo wykonywane utwory J.Hendrix’a oraz Deep Purple. Zespół używa oryginalnych organów Hammonda, na których gra jako jedyna w Polsce, przedstawicielka płci pięknej Agnieszka Malcherek.

Aktywnie koncertowała jako zespól towarzyszący z Tadeuszem Nalepą, Stanem Skiby i Leszkiem Cichońskim, Carlosem Johsonem ,Janem “Izba” Izbinskim czy też ze Sławkiem Wierzcholskim. Grali także z Taj Mahalem, Chrisem Farlowe ( Colosseum), Steve Morsem i Ianem Paice’m (Deep Purple).  Otwierali koncerty Deep Purple, Johna Scofielda, Johna Mayala, The Animals oraz Johnnego Wintera.

www.freebluesband.pl

 

 

 

Stoneache - zespół tworzą Nawrot, Herbat, Tomala, Tomczez i Vitus. Powstały w sierpniu 2010 roku pod szyldem Drugnostick projekt ewoluował, a jego dotychczas żeglujący po southernowych oceanach styl ustatkował się. Obecnie członkowie bandu określają swą muzykę jako Power Stoner, akcentując dobrego kopa i duży zapas energii.

 

Po koncercie impreza w mashroomie!

 


«« powrót