NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:LUDZIE MILI


Koncert Hall    21:00 • 28.01.2012

Wstęp: 15zł


 

Czasami, na szczęście nie zawsze, ale wystarczająco często by uznać to za problem świat bywa bardzo, ale to bardzo niemiły. Nikt nie wie dlaczego tak jest, że nagle, choć jeszcze wczoraj wszystko szło jak należy sprawy zaczynają się komplikować, przyjaciele przestają być przyjaciółmi, przedmioty zaczynają być złośliwe, a złość bezprzedmiotowa. Świat wkurza nas, a my wkurzamy świat. W takich chwilach chciałoby się, żeby tak, jak w bajkach pojawiła się dobra wróżka i pstryknięciem palców przywróciła wszystko do normy. Niestety, wróżki nie istnieją.


Ale...  


istnieją oni - ludzie mili - ci, którzy odwkurzają świat. Wyposażeni w specjalne moce pojawiają się wszędzie tam, gdzie są naprawdę potrzebni, no chyba, że akurat bardziej potrzebni są gdzie indziej. Najpewniejszym sposobem na to, by przybyli jest samemu stać się choć na chwilę miłym dla innych, bo jak uczy nas ludowa mądrość – ciągnie swój do swego.

 

 

Ludzie Mili powstali jesienią 2010 w Szczecinie z inicjatywy Piotra Banacha, założyciela między innymi Heya i Indios Bravos. W składzie zespołu jest troje równorzędnych wokalistów - Natalia Głębocka, Olek Różanek, oraz znany z Indios Bravos i współpracy z wieloma znaczącymi artystami Gutek. Muzycy definiują stylistykę zespołu jako hippi-punk, czyli hippisowskie, psychodeliczne klimaty zagrane z punkową surowością.

 

Debiut sceniczny miał miejsce w listopadzie 2010 podczas odbywającego się w poznańskiej Arenie festiwalu Indios Bravos Music Meeting.

W lipcu 2011 w studio Recpublica zespół nagrał swoją pierwszą płytę - Ludzie mili odwkurzają świat, która premierę handlową miała 08.11.11. 

 

 

 

 

Natalia Głębocka - voc

Piotr Gutkowski - voc

Olek Różanek - voc, kazoo 

Piotr Banach - gitara

Maciej Cybulski - klawisze, flet

Tomasz Kubik - perkusja

Andrzej Mierzwiński - bas

 

 

www.ludziemili.pl

 «« powrót