NEWSLETTER

Informuj mnie również o nowościach na stronie

ANKIETER

Podczas koncertu wolisz:LATYNOSKIE WALENTYNKI: Magda Navarrete & Corazon Flamenco w spektaklu muzycznym \\\"Flamenco Namiętnie\\\"


Koncert Hall    21:00 • 14.02.2012

Wstęp: Bilety: 35 zł / studenci 25zł


 

Specjalnie z okazji Walentynek Magda Navarrete & Corazon Flamenco w spektaklu muzycznym "Flamenco Namiętnie" w reżyserii Krystyny Jandy!

 

W walentynkowy wieczór zapraszamy na jedyne tego typu widowisko w Polsce! Magda Navarrete, jedyna kobieta w Polsce śpiewająca latynoamerykańskie bolera oraz flamenco wraz z Corazon Flamenco zapraszają na spektakl muzyczny "Flamenco namiętnie" w reżyserii Krystyny Jandy! 

 

"Flamenco namiętnie" opowiada w prosty sposób o uczuciach i wielkich ludzkich  namiętnościach. Przeplatanie polskie piosenki Ewy Demarczyk  „Czerwonym blaskiem otoczona” z hiszpańskimi rytmami i melodiami,  powoduje, że tekst jest jedynie punktem wyjścia i wprowadza nas do  pełnego pasji świata FLAMENCO, gdzie taniec, śpiew, rytm i dźwięki  gitary opowiadają o najgłębszych ludzkich emocjach – od bólu i rozpaczy po niewypowiedzianą radość.

 

Walentynkowy wieczór flamenco we Free Blues Club to niepowtarzalna okazja na zapoznanie się z magicznym światem flamenco oraz możliwość spróbowania latynoskich drinków!

Skład:

Anna Iberszer - taniec flamenco

Magda Navarrete – śpiew

Andrzej Lewocki – gitara

Maciej "Mustafa" Giżejewski - cajón

 «« powrót