Ładowanie Wydarzenia

← Wróc do Wydarzenia

Free Blues Club

+ Google Map
ul. Powstańców Wielkopolskich 20
Szczecin, Zachodniopomorskie 70-110 Polska
+48 91 485 31 61 www.freebluesclub.pl

JAM SESSION NIGHT

31 stycznia | 20:00

Jam session, czyli sceniczna szaleństwo w klimatach blues, soul, funky, jazz! Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego!

DARIO NAPOLI MODERN MANOUCHE PROJECT (WŁOCHY)

1 lutego | 21:00

Gypsy jazz w najlepszym, włoskim wydaniu!

Smooth Hound Smith (USA)

7 lutego | 21:00

Saga Smooth Hound Smith rozpoczyna się od południowej Kaliforni. Oprócz niezliczonych występów klubowych w Wschodnim Nashville, koncertów na salach widowiskowych zespół właśnie wydał 3 płytę i zawita z nowym repertuarem do Polski. Aktualnie zespół występuje jako trio. Będziecie mogli ich zobaczyć na deskach sceny naszego klubu! Zapraszamy!

FREE BLUES BAND – REMINISCENCJE KONCERTU Z OKAZJI 40-LECIA!

8 lutego | 21:00

Drugi koncert z okazji 40-lecia zespołu Free Blues Band!

WALENTYNKI Z FOG EATERS (IT)

14 lutego | 21:00

Zapraszamy koncert z okazji Walentynek!
Klimatyczny włoski zespół Fog Eaters (Zjadacze Mgły) zabierze Was w podróż przez największe przeboje bluesa, swingu, rock ‚n’rolla! Nie zabraknie utworów pobudzających serca zakochanych 😉

FADO, BLUES & MORE – GENOVEVA FAISCA QUARTET

15 lutego | 21:00

Drugi koncert walentynkowy! Fenomenalna portugalska wokalistka – Genoveva Faisca powraca do Polski!

KILLING FLOOR (IT/DE)

22 lutego | 21:00

Killing Floor to hołd złożony Jimiemu Hendrixowi i Stevie Ray Vaughanowi!

Trio Killing Floor od pierwszych występów z sukcesem łączy swoje różnorodne inspiracje: rock, blues i psychodelię.

MORRISON TRES

29 lutego | 21:00

Jedyne w Polsce koncert-widowisko oddające legendarny klimat rocka lat 60./70.!
Wirtuozerska mieszanka rocka progresywnego i bluesa w klimacie the Doors, Pink Floyd, King Crimson, SBB…, a do tego psychodeliczne animacje tworzone na żywo!

ALMOST CHARLIE (DE)

7 marca | 21:00

Zespół Almost Charlie został utworzony przez duet kompozytorski: niemieckiego wokalisty / gitarzysty Dirka Homutha i nowojorskiego autora tekstów Charliego Masona.

LEIF DE LEEUW BAND (HOLANDIA)

20 marca | 21:00

Najlepszy gitarzysta blues-rockowy Beneluxu! Leif de Leeuw, młody, utalentowany gitarzysta oraz dwukrotny zdobywca nagrody dla młodych talentów Sena Young Talent Guitar Award (w 2009 i 2013), wraz z zespołem tworzy przystępną, ale trudną do opisania muzykę.
Słychać w niej wpływy Blues Rocka, Funku, Soulu, Piosenki Autorskiej i Rocka Symfonicznego, co pozwoliło im wygrać prestiżową nagrodę Dutch Blues Challenge pod koniec 2014 roku oraz European Blues Award w kategorii ‘Najlepszy zespół 2015’ ,a Leif został wybrany najlepszym blues (rockowym) gitarzystą z Beneluxu w marcu 2016 i 2017!

DEMIAN BAND (ARGENTYNA)

25 kwietnia | 21:00

DEMIAN BAND  to najpotężniejsze brzmienie na żywo, jakie można zobaczyć na scenie! Demian Band to argentyńsko-hiszpańskie trio grające energetycznego bluesa i rocka. Zespół jest znany, nie tylko w Ameryce Południowej, ale także w Europie i USA. Demian Dominguez, urodzony w Argentynie autor tekstów i producent 6 dotychczasowych albumów, zakorzenił się w Hiszpanii i od kilkunastu lat koncertuje wraz z zespołem w Europie, Ameryce Południowej i Stanach Zjednoczonych.

JAMIAH ROGERS (USA)

29 maja | 21:00

Wschodząca gwiazda bluesa!