Najbliższe wydarzenia

Najlepsze koncerty Szczecin

Jesteśmy jednym z najstarszych muzycznych klubów na mapie Szczecina, działaliśmy nieprzerwanie od 1992 roku. Pełniliśmy też również rolę studenckiego klubu Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Ale niestety ! już po sprawie…..zgodnie z decyzją władz Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego (https://www.pum.edu.pl/uniwersytet/uczelnia/wladze_uczelni/), czyli: Rektora i prorektorów, Rady Uczelni, Senatu, Dziekanów i prodziekanów, szczególnie zaangażowanego Kanclerza i jego zastępców przy aktywnym uczestnictwie Przewodniczącego Parlament Studentów PUM (https://www.pum.edu.pl/stud…/wsparcie/parlament_studentow/) pomimo stanowczego sprzeciwu środowiska akademickiego PUM wyrażonego w piśmie-petycji do władz PUM podpisanej przez 3491 osób z całego świata,(https://secure.avaaz.org/…/rektor_pum_edu_pl…/…) po wymówieniu nam umowy zakończyliśmy w dniu 31.01.2024 roku po 32 latach naszą działalność w zaadoptowanej przez nas piwnicy w budynku byłego Transu. Będziemy uważnie obserwować nowo powstającą tkankę studenckich pragnień życząc podobnych sukcesów. Przez cały ten czas klub był miejscem spotkań szczecińskich muzyków bluesowych, rockowych, jazzowych, soulowych. To tu podczas jam session rodziły się plany i nowe projekty muzyczne z ziemi szczecińskiej.

Nasze wydarzenia muzyczne na żywo regularnie od 32 lat wybrzmiewały dźwięki bluesa, to był klub z muzyką na żywo zlokalizowany w Szczecinie przy al. Powstańców Wlkp. 20.

Free Blues Club powstał jako firmowy klub zespołu Free Blues Band i już przez 32-lata był miejscem, gdzie są grane najlepsze koncerty i wydarzenia muzyczne na żywo.

GRALI U NAS

Poznaj wyjątkowych artystów, których mieliśmy przyjemność gościć na scenie Free Blues Club

OCEŃ NAS

Trip Advisor

Chyba jedyny w Szczecinie 100% klub muzyczny. Klub legenda. Dzięki wyjątkowym właścicielom miejsce te odwiedzają gwiazdy światowego formatu, którymi nacieszyć się można w niesamowicie kameralnej cenie. Ceny ok, serwis ok, atmosfera i muzyka jedyne takie na świecie 🙂 Polecam!

marcelee84-szczecin-polska
Facebook

Super nice Club. It’s cosy and not too big. The Atmosphere is very nice and the sound is good. Yesterdays concert was awesome and we’ll for sure visit Free Blues Club again👍🏻👏🏻😊

heidi-lykke-fischer
Google Plus

"Klimatyczne miejsce z historią. Koncerty artystów jakich mało gdzie w Szczecinie można oświadczyć. Mimo lat, wciąż nie przestaje mieć swojej wyjątkowej atmosfery."

joanna-cupak
Facebook

"Cudowne miejsce, fantastyczny klimat i przede wszystkim niesamowite koncerty. Pozdrawiam serdecznie 😊 "

czarek-moskalewicz
Facebook

Great vibes, better people. There couldn’t be a better club! Free Blues Club, can’t wait to get back!

taylor-moore
Trip Advisor

"Being in Stettin on otter business, the staff og the hotel recomended the "Free Blues Club", if we wante a few hours og plesant entertaining. Transportation directly from the hotel - tram 11 or 12 ( 20 min ) and a taxi back ( 20 zloty ) The club was very plesant, the Music was great ( it was jam session night ) and all the musicians were very willing to have a chat in between sessions. A perfect evening, thar ran very late."

nielzzen-kokkedal-dania
Facebook

Z koncertu na koncert..Free Blues Club bardzo "podnosi poprzeczkę.."A wczorajszy koncert.to coś pięknego..Takich jak ten Shanny...nie powstydziły by się europejskie sale koncertowe czy Kluby Berlina Amsterdamu czy Londynu..Już nie mogę doczekać się następnego...Serdecznie dziękuję "włodarzom"Free za wspaniałe koncerty i atmosferę...Bez wątpienia Free Blues Club to obecnie najlepszy klub muzyczny w Szczecinie i nie tylko....

waldek-wrzeszcz

JESTEŚ MUZYKIEM ALBO ORGANIZATOREM IMPREZY? PO WIĘCEJ INFORMACJI: ZAJRZYJ TU