Ładowanie Wydarzenia

Archiwum wydarzeń

Wydarzenia Search and Views Navigation

Wydarzenie Views Navigation

WALENTYNKI Z FOG EATERS (IT)

14 lutego | 21:00

Zapraszamy koncert z okazji Walentynek!
Klimatyczny włoski zespół Fog Eaters (Zjadacze Mgły) zabierze Was w podróż przez największe przeboje bluesa, swingu, rock ‚n’rolla! Nie zabraknie utworów pobudzających serca zakochanych 😉

FREE BLUES BAND – REMINISCENCJE KONCERTU Z OKAZJI 40-LECIA!

8 lutego | 21:00

Drugi koncert z okazji 40-lecia zespołu Free Blues Band!

Smooth Hound Smith (USA)

7 lutego | 21:00

Saga Smooth Hound Smith rozpoczyna się od południowej Kaliforni. Oprócz niezliczonych występów klubowych w Wschodnim Nashville, koncertów na salach widowiskowych zespół właśnie wydał 3 płytę i zawita z nowym repertuarem do Polski. Aktualnie zespół występuje jako trio. Będziecie mogli ich zobaczyć na deskach sceny naszego klubu! Zapraszamy!

DARIO NAPOLI MODERN MANOUCHE PROJECT (WŁOCHY)

1 lutego | 21:00

Gypsy jazz w najlepszym, włoskim wydaniu!

JAM SESSION NIGHT

31 stycznia | 20:00

Jam session, czyli sceniczna szaleństwo w klimatach blues, soul, funky, jazz! Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego!

JAM SESSION NIGHT

25 stycznia | 20:00

Jam session, czyli sceniczna szaleństwo w klimatach blues, soul, funky, jazz! Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego!

SHANNA WATERSTOWN (USA)

24 stycznia | 21:00

Shanna Waterstown, prawdziwa “Blues Woman” o sensualnym głosie wystąpi we Free Blues Clubie prezentując muzykę blues, jazz i soul na najwyższym poziomie!
Shanna Waterstown urodziła się w małym miasteczku w centralnej Florydzie. Już jako dziecko śpiewała w chórze muzykę gospel w czasach gdy w radiu można było usłyszeć takie gatunki jak motown soul, country czy funk. To właśnie tymi gatunkami muzycznymi inspirowała się 12 letnia Shanna tworząc w tak młodym wieku swoje pierwsze kompozycje.

DENNIS JONES (USA)

18 stycznia | 21:00

Jones zachwyca fantastyczną grą na gitarze, która przywodzi na myślę muzykę Jimiego Hendrixa ze względu na jego moc i brzmienie. Jego teksty są aktualne i odnoszą się do faktycznych aspektów społecznych i politycznych.

JAM SESSION

17 stycznia | 20:00

Zapraszamy na spontanicznie zorganizowane Jam Session we Free Bluesie 😉

Tego dnia miał odbyć się koncert zespołu Hotel Zero, jednak z przyczyn niezależnych został odwołany.
Zapraszamy do wspólnego grania!

AKUSTYCZEŃ – WIEWIÓRKA NA DRZEWIE

10 stycznia | 21:00

Muzyka Wiewiórki na Drzewie ma w sobie swojski Śląsk i słoneczną Hiszpanię, ma w sobie radość i refleksje, jest bombą energetyczną z opóźnionym zapłonem. Odłamki zawsze zostają w głowie słuchaczy. W piątek 10 stycznia 2020 wystąpią w ramach Akustycznia w Szczecinie.

JUBEL SYLWESTROWY Z ZESPOŁEM FREE BLUES BAND

31.12.2019 | 20:00

Impreza sylwestrowa 2019 / 2020 we Free Blues Clubie. Zapraszamy na zabawę z zespołem Free Blues Band!

JAM SESSION NIGHT

21.12.2019 | 20:00

Nasza scena staje się dostępna dla wszystkich adeptów muzykowania. Zapraszamy do wspólnego improwizowania wokół riffów tworzonych na bieżąco, jak i tych przygotowanych wcześniej. Jam session, czyli sceniczna szaleństwo w klimatach blues, soul, funky, jazz! Zabierz swój instrument, wskocz na mikrofon i stwórz coś niepowtarzalnego!