Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Koncert odwołany – DEMIAN BAND (ARGENTYNA)

25.04.2020 | 21:00

Uwaga!
Koncert przesunięty na jesień lub najbliższy możliwy termin.
Więcej informacji wktórce.

O zespole:

DEMIAN BAND  to najpotężniejsze brzmienie na żywo, jakie można zobaczyć na scenie!

Demian Band to argentyńsko-hiszpańskie trio grające energetycznego bluesa i rocka. Zespół jest znany, nie tylko w Ameryce Południowej, ale także w Europie i USA.

Demian Dominguez, urodzony w Argentynie autor tekstów i producent 6 dotychczasowych albumów, zakorzenił się w Hiszpanii i od kilkunastu lat koncertuje wraz z zespołem w Europie, Ameryce Południowej i Stanach Zjednoczonych. Występował wspólnie na scenie z takimi artystami, jak Jimmie Vaughan, Los Lobos, Eric Sardinas, Paul Shortino, Bernard Allison, Javier Vargas, Raimundo Amador, Pappo, Alejandro Lerner, Ricardo Mollo i wieloma innymi. Demian Dominguez został wyróżniony w 2009 roku, bowiem doczekał się sygnowanego swoim imieniem wzmacniacza produkowanego przez „Matamp British Amplifiers” i nazwanego – „Matamp Demian”.

Jego pierwsza płyta „Devil By My Side” zebrała znakomite recenzje, a piosenki „Chicago Bluesman Bernard Allison” i “Tattoo’d Fish” weszły do topu American Blues Charts. W 2013 roku został wydany koncertowy album zespołu „Live” i koncertowe DVD „Demian Band The Movie”, które w latach 2013/2014 były promowane w Europie i Stanach Zjednoczonych. W latach 2015/2016 album „Goin’ Ahead” również został zaprezentowany publiczności w całej Europie i Stanach Zjednoczonych. Kolejny album „Come To Get It” z 2017 roku spotkał się z wielkim zainteresowaniem i żywym odbiorem podczas europejskiej trasy 2017/2018. Ostatni album był prezentowany w 12 krajach, gdzie zespół był również headlinerem wielu cenionych festiwali. W 2019 roku Demian Band promował najnowszą siódmą płytę „Souvenirs From Hell”.

Skład zespołu:

Demian Dominguez (Argentyna) – śpiew, gitara
Edgar Garcia (Hiszpania) – bas
Beto Garcia (Hiszpania) – perkusja

Linki:

facebook.com/demianband

web.facebook.com/demianbandontour/

 

Informacje o artyście

Posłuchaj wykonawcy

Szczegóły

Data:
25.04.2020
Start koncertu:
21:00
19:00
Kup bilet

Miejsce

Free Blues Club
ul. Powstańców Wielkopolskich 20
Szczecin, Zachodniopomorskie 70-110 Polska
Telefon
+48 91 485 31 61
Strona internetowa
www.freebluesclub.pl